2019 metais Klaipėdos krepšinio klubo „Neptūnas“ ir Klaipėdos futbolo akademijos „KFA“ vadovai nusprendė kartu kurti futbolo klubą „Neptūnas“. Klubas pradėjo paruošiamuosius darbus ir pradėta kurti futbolo piramidė Klaipėdos mieste. Klaipėdos futbolo akademija „KFA“, ugdydama virš 300 jaunųjų futbolininkų, įsiliejo į futbolo klubo „Neptūno“ kuriamą piramidę, akademijos auklėtiniai nuo šiol turi tikslą nuosekliai kopti piramidės laiptais link aukščiausio tikslo - vyrų futbolo komandos „Neptūnas“.

Pirmąjį savo sezoną FK „Neptūnas“ ruošiasi žaisti LFF II lygoje. Komanda pradeda savo kelią nuo žemiausio laiptelio ir turi tikslą palaipsniui iškovoti teisę žaisti aukščiausioje Lietuvos LFF futbolo A lygoje, dalyvauti Europos atrankos klubiniuose čempionatuose.

Komandos pagrindas - talentingas akademijos „KFA“ ir Klaipėdos apskrities jaunimas ir patyrę, vyresni, aukšto meistriškumo žaidėjai.

Futbolo klubas „Neptūnas“ - tai bendruomeninis Klaipėdos miesto klubas. Jo tikslas ne tik žaisti aukščiausioje Lietuvos lygoje, bet būti pavyzdžiu jaunimui, kurti moterų, veteranų, salės futbolo komandas bei tapti reprezentaciniu Klaipėdos miesto futbolo klubu.

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“