Naujienos

Pirmasis sezono pralaimėjimas

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Klaipėdos „Neptūnas“ Topsport I lygos devintajame ture namie minimaliu skirtumu 0:1 (0:1) nusileido Plungės „Babrungui“ ir patyrė pirmąją nesėkmę šiame čempionate. Lygoje po šio turo nebeliko komandų, kurios dar nepralaimėjo ir nebeliko komandų, kurios būtų neiškovojusios pergalės. Turnyrinėje lentelėje po šio turo klaipėdiečiai smuktelėjo dar vienu laipteliu žemyn.

 

Klaipėdos „Neptūnas“ 0:1 Plungės „Babrungas“

 

Įvarčiai : 12 min. H.Goncalves

Įspėjimai: 32 min. D.Bondar, 34 min. A.Kurakinas, 72 min. M.Velyvis, 90 min. O.Dovhyi, 79 min. A.Sousa

Teisėjas : Irmantas Kaprašovas (Vilnius)

2024.05.10 Klaipėdos miesto centrinis stadionas Topsport 1 lygos rungtynės 9 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 255

 

Neptūnas“ : 89.D.Komža (GK), 2.D.Bondar, 4.N.Vyzdryk, 7.B.Goupy, 6.H.Diawara, 10.O.Dovhyi, 11.D.Zubauskas, 23.A.Skurdelis, 29.D.Jurgelevičius, 34.A.Kurakinas, 78.J.Kasparavičius

Atsarginiai : 71.P.Petkevičius (GK), 5.M.Velyvis, 9.M.Rusys, 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 33.A.Ankudinovas, 42.J.Vaitkus, 94.I.Paulius, 98.D.O.Ilewbare, 99.A.Gečas, 13.T.Jonušas

Vyriausiasis treneris : Valdas Trakys

Babrungas“ : 1.A.Ahalarov (GK), 3.A.Barusas, 5.A.Latakas, 8.K.Mantinis, 9.S.Tomemori, 10.H.Goncalves, 11.M.Skirmantas, 14.T.Budrys, 17.V.Butkus, 18.A.Sousa, 23. E.Lima Oliveira

Atsarginiai: 99.D.Kublickas (GK), 7.V.Jašmontas, 13.H.Yakudi, 15.M.Jaudzemas, 19.K.Mantinis, 22.R.Santos, 77.T.Ukrinas

Vyriausiasis treneris: Kęstutis Petkus

 

Klaipėdiečiams jau nuo pirmųjų susitikimo minučių žaidimas nesiklosto taip, kaip buvo suplanavęs trenerių štabas. Neptūniečiai stringa puolime ir sukurti prie varžovų vartų nieko nepavyksta. Pirmasis kėlinys nepavyko, o ir pačias rungtynes turbūt galime vertinti dviprasmiškai. Klausimų buvo daugiau nei atsakymų. Mėlynai balti išėjo be didesnio azarto, o tuo puikiai pasinaudojo svečiai iš Žemaitijos.

Jau vienoje iš pirmųjų savo atakų svečiai pagrasino D. Komžos ginamiems vartams, o dar po akimirkos – krito ir pirmasis šių rungtynių įvartis. Deja, į mūsų vartus. 12 – ąją rungtynių minutę puikų perdavimą iš savo komandos draugo gavęs H. Goncalves tiksliu smūgiu nuginklavo „Neptūno“ vartų sargą – D. Komžą. Maždaug kėliniui įpusėjus dar vieną progą padidinti rezultatą turėjo varžovai. Į baudos aikštelę A. Sousos pasiųstas perdavimas buvo labai pavojingas, bet laimei – šiame epizode viskas baigėsi sėkmingai. Klaipėdiečiai savo ruožtu pirmą pavojingą progą rungtynėse kuria tik kėliniui einant į pabaigą, kuomet visus lengvai suklaidinęs B. Goupy įsiveržė į baudos aikštelę, bet jo smūgis įvarčiu nepavirto. Komandos ilsėtis išėjo minimalią persvarą turint Plungės komandai.

Po pertraukos vaizdas pasikeitė – klaipėdiečiai tapo aktyvesni. Trenerių štabas atliko kelis keitimus, kurie pagyvino žaidimą varžovų aikštės pusėje. Į aikštę žengęs D. Ilevbare jau pirmuoju savo prisilietimu prie kamuolio „pakuteno“ varžovų vartų skersinį, bet realios naudos išpešti visgi nepavyko. „Babrungas“ matydamas klaipėdiečių atsigavimo požymius patys surengė atsaką. Kėliniui einant į pabaigą mėlynai balti dar bandė pakreipti rungtynes savo pusėn, bet tvarkingai gynyboje sužaidę varžovai rezultatui švieslentėje neleido pasikeisti. Išlyginamasis įvartis turbūt būtų pakreipęs žaidimą kita linkme ir rungtynių pabaiga būtų buvusi kur kas atkaklesnė. Turime pasveikinti svečius, kurie nusipelnė pergalės. Devintajame ture „Neptūnas“ patiria pirmąjį šio sezono pralaimėjimą.

Sekančias rungtynes uostamiesčio komanda žais gegužės 17 d., penktadienį, Klaipėdoje su Tauragės „Tauro“ ekipa. Rungtynių pradžia: 19 val. centriniame miesto stadione.

 

Straipsnio autorius : Marius Mockus

 

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“