FK „Neptūnas“ naujienos

Permainingose rungtynėse iškovotas kelialapis į antrąjį LFF Hegelmann taurės etapą!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Panevėžyje vykusias rungtynes vainikavo atkakli ir permaininga kova, bei dar vienas Mariaus Papšio pokeris Aukštaitijos sostinės stadione.

Iki pirmojo kėlinio vidurio vyko apylygis komandų žaidimas. Abi komandos apsikeitė pavojingais baudos smūgiais, bet nieko grėsmingesnio sukurti taip ir nepavyko. Įsibėgėjant pirmajam kėliniui puikią progą turėjo Jonas Bičkus, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo visiškai šalia vartų, bei įsiminė stiprus Mariaus Papšio smūgis sudrebinęs „Ekrano“ vartų virpstą. Pagrindinis pirmojo kėlinio įvykis įvyko jau artėjant pirmajam kėliniui link pabaigos, kuomet apmaudžiai klaipėdiečiams praradus kamuolį dešiniajame savo aikštės kampe, šia proga pasinaudojo panevėžiečių žaidėjas, atlikdamas tikslų perdavimą komandos draugui Edvardui Tamulevičiui, ir šis buvo tikslus – 1:0. Per likusį laiką komandos nieko pavojingesnio nebesukūrė ir išėjo ilsėtis esant minimaliai šeimininkų persvarai.

Antrąjį kėlinį klaipėdiečiai pradėjo kur kas aktyviau ir jau trečiąją antro kėlinio kėlinio minutę klaipėdiečių lyderis Marius Papšys išlygina rezultatą – 1:1. Po šio išlyginamojo įvarčio panevėžiečiai perima iniciatyvą į savo rankas ir klaipėdiečiams jau tenka beveik tik gintis nuo vis pavojingesnių šeimininkų atakų. Vienos tokios atakos metu panevėžiečiai sudrebina ir Mato Daškaus ginamų vartų skersinį, o dar po kelių minučių po puikaus perdavimo smūgiu į tolimąjį vartų kampą Aukštaitijos stadione susirinkusius žiūrovus nudžiugina ir legionierius iš Nigerijos Kehinde Abdulrasheed Ayinde išvesdamas „Ekrano“ komandą į priekį – 2:1. Ir kai jau atrodė, kad šeimininkai perėmė rungtynes į savo rankas, taip neatrodė klaipėdiečių lyderiui Mariui Papšiui. Antrajam kėliniui jau einant link pabaigos, savo individualaus meistriškumo dėka, Marius Papšys dar kartą išlygino rezultatą – 2:2. Po šio įvarčio abi komandos sulėtino žaidimo tempą ir visus svarbiausius įvykius nutarė spręsti jau per papildomą rungtynių laiką.

Pratęsimas kaip ir rungtynės prasidėjo pavojingais momentais tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų. Nuo vieno itin pavojingo epizodo klaipėdiečius išgelbėjo puikiai sužaidęs klaipėdiečių vartininkas Matas Daškus. Prabėgus pusei pirmoji pratęsimo kėlinuko puikų perdavimą iš aikštės gilumos gavęs Jonas Bičkus šį kartą jau nebepaliko jokių vilčių šeimininkų vartininkui Gyčiui Jakubaičiui ir klaipėdiečiai jau priekyje – 2:3. Panevėžiečiai nebeturėdami kur trauktis antrajame pratęsimo kėlinuke dar bandė gelbėtis šiose rungtynėse individualiais reidais, tačiau apie tai neleido net pagalvoti Marius Papšys. Gavęs puikų perdavimą iš komandos draugų baudos aikštelės centre tiksliu smūgiu padvigubino svečių persvarą iki 2:4. Ir kai antrasis pratęsimo kėlinukas iš esmės jau buvo tik formalumas, tiksint paskutinei antrojo pratęsimo kėlinuko minutei, savo profesionalumą dar kartą įrodė geriausias „Neptūno“ snaiperis Marius Papšys. Gavęs perdavimą aikštės viduryje nurūko į varžovų baudos aikštelę ir suklaidinęs tiek gynėjus tiek vartininką įtvirtino įspūdingą „Neptūno“ pergalę – 2:5.

Pažymėtina, kad po vakar ir šiandien vykusių pirmojo LFF Hegelmann taurės etapo rungtynių Klaipėdos „Neptūno“ snaiperis Marius Papšys su keturiais pelnytais įvarčiais kol kas yra rezultatyviausias šio sezono LFF Hegelmann taurės turnyro žaidėjas!