FK „Neptūnas“ naujienos

Nesėkmė savojoje aikštėje

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Į Klaipėdos miesto stadioną susirinkę žiūrovai išvydo atkaklią, įdomią ir emocingą kovą, tačiau rezultatu džiaugėsi tik varžovai.

Rungtynės prasidėjo atkakliais ir energingais abiejų komandų išpuoliais, tačiau pirmosiomis atakomis nieko pavojingo sukurti nepavyko. Ne itin pavojingas momentas prie „Neptūno“ komandos vartų vienuoliktą minutę virto įvarčiu, kuomet „Neptūno“ vartininkui Matui Daškui nepavyko sėkmingai išmušti kamuolio nuo savo vartų. Visiškai šalia buvęs varžovų legionierius Junior Landry Dongue Tsanou pasinaudojo vartininko nesėkme ir lengvai pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartų tinklą. Praleidę pirmąjį įvartį šeimininkai nesutriko, tačiau beveik visos šeimininkų atakos užgesdavo netoli varžovų baudos aikštelės arba smūgiai į vartus nepasiekdavo tikslo. Tad komandos išėjo ilsėtis esant minimaliai varžovų persvarai.DSC 0052

Antrasis kėlinys klaipėdiečiams prasidėjo dar viena nesėkme. Sužaidus antrąjame kėlinyje vos keturias minutes varžovų žaidėjas Lukas Valvonis labai lengvai susitvarkė su kamuoliu klaipėdiečių baudos aikštelėje ir smūgiu per save pakrikštijo po keitimo antrąjame kėlinyje į „Neptūno“ vartus stojusį Vadimą Trefilovą. Antrasis įvartis nė kiek nesumažino klaipėdiečių noro laimėti šias rungtynes, tačiau atakų baigiamosiose stadijose pritrūkdavo tikslumo arba varžovai sėkmingai sugebėdavo nuo jų apsiginti. Likus vos dviems minutėms iki rungtynių pagrindinio laiko pabaigos savo greitą ataką surengė ir varžovai, kurios smaigalyje atsidūręs pirmojo varžovų įvarčio autorius į Vadimo Trefilovo ginamus vartus smūgiavo netiksliai, tačiau jo smūgį uždarė laiku į vartininko aikštelę įbėgęs Ignas Kaškelevičius. Po šio įvarčio klaipėdiečiai dar bandė pakeisti rungtynių rezultatą, tačiau tiek Mariaus Papšio, tiek Jono Bičkaus, tiek Lauryno Barsteikos individualūs reidai ir pastangos nebedavė apčiuopiamo rezultato.DSC 0130 2

Nuaidėjęs finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo varžovų iš sostinės pergalę rezultatu 0:3.DSC 0302 2

Rungtynių santrauka čia.

K.Ivaškevičius: „Mano komanda neatėjo į rungtynes, nors ir namuose žaidėme“  komentaras apie rungtynes čia.