FK „Neptūnas“ naujienos

Trys taškai iš Mažeikių tvirtovės

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Ko šiame LFF I lygos sezone dar nepadarė nė viena komanda, tą padarė Klaipėdos „Neptūnas“.

Penktadienio vakarą po nedidelės pertraukos atsinaujinusiame LFF I lygos čempionate Klaipėdiečiai nutraukė Mažeikių „Atmosferos“ dominavimą jų pačių tvirtovėje ir iškovojo dar vieną įspūdingą pergalę rezultatu 0:4.

Ši pergalė svarbi dar ir tuo, jog vis daugiau mėlynai baltų kariaunos narių atsidaro savo asmenines įvarčių sąskaitas, kurios suteikia visai komandai daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir galimybėmis. Penktadienio vakarą statistikos grafas ties įvarčių eilutėmis pasipildė Paulius Juška, Adomas Ankudinovas ir Aurimas Skurdelis.

Beveik visą pirmą kėlinį vykęs apyligis komandų žaidimas artėjant kėliniui į pabaigą virto Klaipėdiečių pranašumu. Po puikaus Aurimo Skurdelio atlikto perdavimo į baudos aikštelę, Paulius Juška nepaliko jokių šansų varžovų komandos vartininkui ir komandos išėjo į pertrauką esant minimaliam Klaipėdiečių pranašumui.

Antrajame kėlinyje gerokai aktyvesnis Klaipėdiečių žaidimas jau įpusėjus kėliniui davė savo vaisių. Gavęs idealų Mariaus Papšio perdavimą iš dešiniojo krašto į baudos aikštelę, Jonas Bičkus tiksliu ir neatremiamu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Atmosferos“ viršutinį vartų kampą ir padvigubino klaipėdiečių pranašumą. Mažeikių komanda dar bandė pakreipti įvykių eigą sava linkme, tačiau be klaidų šiose rungtynėse žaidusi visa klaipėdiečių gynyba ir vartininkas Matas Daškus neleido net pagalvoti apie tai. O pačioje antrojo kėlinio pabaigoje „Neptūnas“ savo dominavimą šiose rungtynėse įtvirtino dar ir dviem įvarčiais. Iš pradžių Adomas Ankudinovas beveik nuo galinės linijos įspūdingu smūgiu siunčia kamuolį į varžovų viršutinį vartų kampą, o jau per teisėjo pridėtą laiką Aurimas Skurdelis smūgiu galva įtvirtina Klaipėdos „Neptūno“ pergalę rezultatu 0:4.

Ši pergalė mėlynai baltų komandą priartino prie artimiausių varžovų turnyrinėje lentelėje ir jau sekančiuose LFF I lygos turuose leis komandai toliau pakovoti dėl gerokai aukštesnių pozicijų.