FK „Neptūnas“ naujienos

Išsigelbėjimui nuo pralaimėjimo pritrūko vos vieno įvarčio

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

LFF I lygos 14 turo rungtynėse klaipėdiečiams prireikė vos daugiau nei dvidešimt minučių, kad net tris kartus nuginkluotų jaunąjį panevėžiečių vartininką Domantą Šimkevičių, tačiau ir to nepakako, kad panaikintų panevėžiečių pranašumą.

Rungtynių pradžia klaipėdiečiams susiklostė ne itin sėkmingai. Jau dešimtąją rungtynių minutę keliais tiksliais perdavimais vienas prieš klaipėdiečių vartininką Matą Daškų atsidūrė Eimantas Abramavičius ir nesuklydo – 0:1. Prabėgus penkioms minutėms beveik identiškai dar kartą prieš klaipėdiečių vartininką Matą Daškų išvedamas varžovų žaidėjas Gustas Žederštreimas ir persvara jau dvigubėja – 0:2. Po itin nesėkmingos rungtynių pradžios klaipėdiečiams visgi pavyksta atsitiesti ir sugrįžti į rungtynes. Tačiau pirmajame kėlinyje įdėtų pastangų paversti įvarčiais nebepavyko. Ir tik klaipėdiečių vartininko Mato Daškaus puikaus žaidimo dėka, paskutinę pirmojo kėlinio minutę atrėmusio varžovų žaidėjo Domanto Vaičekausko smūgiuotą 11 metrų baudinį komandos išėjo ilsėtis rezultatui nepakitus.

2

Antrajame kėlinyje sužaidus vos keturias minutes dar kartą prieš klaipėdiečių vartininką Matą Daškų atsiduria varžovų žaidėjas Nojus Lukšys ir dar kartą kamuolys atsiduria vartų tinkle – 0:3, o įpusėjus antrajam kėliniui klaipėdiečių baudos aikštelėje krinta varžovų žaidėjas ir teisėjas nedvejodamas parodo į vienuolikos metrų žymę. Šį kartą prie vienuolikos metrų žymos stojęs varžovų žaidėjas Eimantas Abramavičius įveikia Matą Daškų ir didina panevėžiečių persvarą iki 0:4.

7

Ir kuomet atrodė, kad šiose rungtynėse jau nieko nebeįmanoma pakeisti, klaipėdiečiai nenuleido rankų ir parodė savo charakterį. Likus žaisti vos daugiau nei dvidešimt minučių įkertantį į baudos aikštelę Maksimą Lukashevichių neleistinais veiksmais sustabdo panevėžiečių žaidėjas ir teisėjas skiria 11 metrų baudinį. Šį kartą pats nukentėjusysis puikiu smūgiu švelnina skirtumą iki 1:4. O prabėgus dar vienai minutei įspūdingu smūgiu save pristato ir Vladislav Kučerov. Skirtumas sušvelnėja iki 2:4, o klaipėdiečių šturmas įgauna pagreitį.

3

Paskutinę pagrindinio laiko minutę dar kartą savo meistriškumą įrodo Maksim Lukashevich, vienu lietimu nukreipdamas kamuolį į panevėžiečių vartus ir sumažindamas atsilikimą jau iki minimumo. Ir kuomet jau per teisėjo pridėtą laiką klaipėdiečiams atgimė viltis išsigelbėti nuo pralaimėjimo, panevėžiečiams visgi pavyko apsiginti nuo paskutinių klaipėdiečių atakų ir išsivežti tris labai svarbius taškus iš Klaipėdos.