FK „Neptūnas“ naujienos

Pergalė ir revanšas prieš Gargždų „Bangos B komandą

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Iki paskutinių rungtynių minučių kovoję ir savų žiūrovų puikiai palaikomi Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę ir įsirašė tris labai svarbius taškus į turnyrinės lentelės sąskaitą.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų aktyviais veiksmais, tačiau tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų beveik visą pirmąjį rungtynių pusvalandį didelio pavojaus nekilo. Dvidešimt devintą rungtynių minutę puikų kovotojo charakterį pademonstravo Martynas Velyvis. Iškrapštęs kamuolį „Bangos“ B gynėjui iš po kojų, atliko perdavimą į baudos aikštelę Erikui Vainorui, o šis keturių „Bangos“ B žaidėjų apsuptyje nepagailėjo tikslaus perdavimo visiškai laisvam Adomui Ankudinovui, kurio smūgis nuo baudos aikštelės linijos į varžovų vartų apatinį kampą buvo neatremiamas. Ir šeimininkai jau priekyje - 1:0.

Antrasis kėlinys itin sėkmingai prasidėjo jau svečiams. Pirmoji svečių greita ataka link „Neptūno“ vartų baigėsi kamuolio perdavimu iš kairiojo krašto į „Neptūno“ baudos aikštelę, kurioje atsidūręs varžovų puolėjas Ignas Venckus tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į Mato Daškaus ginamus vartus. Po šalto dušo antrojo kėlinio pradžioje atsigavę klaipėdiečiai suaktyvino savo veiksmus, tačiau varžovų gynybiniai veiksmai buvo nepramušami. Visgi klaipėdiečiai kovėsi iki galo ir tiksint jau paskutinei pagrindinio laiko minutei dar kartą nudžiugino į stadioną gausiai susirinkusius žiūrovus. Po pakelto kampinio tiksliu smūgiu į Kornelijaus Smilingio ginamus vartus savo įvarčių sąskaitą mėlynai baltų gretose atsidaro ir Ainis Vilavičius. Rezultatas tampa 2:1, o per likusį teisėjo kompensuotą laiką komandoms pasižymėti nebepavyko.

Puikiai sužaidę mėlynai baltieji įsirašo dar vieną pergalę į savo sąskaitą ir toliau neleidžia atitrūkti turnyrinės lentelės kaimynams.