FK „Neptūnas“ naujienos

Pergalė išsprūdo paskutinėmis rungtynių minutėmis

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Pirmajame kėlinyje įgyto pranašumo klaipėdiečiams išsaugoti nepavyko. Klaipėdos „Neptūno" ir Mažeikių „Atmosferos“ akistata baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis - 3:3.

Nuo pirmųjų minučių aikštėje dominavę klaipėdiečiai savo dominavimą labai greitai pavertė įvarčiais. Jau trečiąją rungtynių minutę tolimu tiksliu smūgiu klaipėdiečius į priekį išvedė Neilas Urba. Apsukų nemažinę klaipėdiečiai vienuolikta rungtynių minutę padvigubino persvarą. Savo įvarčių sąskaitą „Neptūno“ gretose atsidarė Denis Matihin. Ir nors kėlinio viduryje „Atmosferos“ žaidėjams pavyko sušvelninti rezultatą, kėliniui artėjant link pabaigos gavęs idealų komandos draugo Lev Son perdavimą dviejų įvarčių persvarą atstatė Maksim Lukashevich ir komandos išėjo ilsėtis pirmaujant klaipėdiečiams 3:1.

Antrajame kėlinyje suaktyvėję svečiai ir beveik visą didžiąją antrojo kėlinio dalį vykęs apylygis komandų žaidimas turbūt ir būtų pasibaigęs klaipėdiečių pergale. Bet likus iki rungtynių pabaigos dešimčiai minučių po svečių pakelto kampinio ir sumaišties klaipėdiečių baudos aikštelėje, svečių žaidėjas tiksliu smūgiu sušvelnino rezultatą iki minimumo. O įkvėpti sėkmės svečiai iš Mažeikių dar labiau suaktyvėjo, ir vienos greitos atakos metu sugebėjo dar kartą pasiųsti kamuolį į Mato Daškaus ginamus vartus bei išlyginti rezultatą. Nors abi komandos pergalei išplėšti turėjo dar beveik septyneta minučių, tačiau iki finalinio teisėjo švilpuko rezultatas nepakito ir komandos šį kartą išsiskyrė taikiai.