FK „Neptūnas“ naujienos

Sezonas užbaigtas pergale!

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūno“ futbolininkai debiutinį savo LFF I lygos sezoną užbaigė pergalingai. Paskutinėse sezono rungtynėse rezultatu 1:3 įveiktas dar rungtynių išvakarėse LFF Hegelmann taurę iškovojusio Vilniaus „Žalgirio“ jaunimas.

Nepaisant to, kad nė vienai komandai paskutinės sezono rungtynės beveik nebeturėjo jokios įtakos dėl galutinės pozicijos turnyrinėje lentelėje, tačiau charakterį pademonstravę klaipėdiečiai iš sostinės grįžo su trimis taškais.

Pirmajame kėlinyje pasižymėti nė vienai komandai nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje žalgiriečius į priekį išvedė pagrindinės sostinės komandos žaidėjas Marko Karamarko. Tačiau klaipėdiečiai nesutriko ir jau po minutės Paulius Juška atstatė pusiausvyrą - 1:1. Įkvėpti sėkmės klaipėdiečiai nemažino apsukų ir prabėgus aštuoniolikai minučių jau po Maksim Lukashevich įvarčio išsiveržė į priekį - 1:2. Na o galutinį tašką ir savo dublį paskutinėse sezono rungtynėse dar po šešių minučių padėjo Paulius Juška - 1:3.

Per likusias penkiolika minučių komandos apsigynė, o nuaidėjęs paskutinių sezono rungtynių teisėjo Manto Pomeckio finalinis švilpukas užfiksavo mėlynai baltųjų pergalę!