FK „Neptūnas“ naujienos

Lyderių akistatoje užfiksuotos lygiosios

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Optibet I lygoje pirmą kartą šiame sezone rungtyniavo namie prie savų žiūrovų ir jų varžovas – Kazlų Rūdos „Šilas“ komanda, kaip ir klaipėdiečiai dar nepatyrę pralaimėjimo skonio. Akivaizdu, kad nusimatė įdomi kova, kuri kėlė intrigos dar joms neprasidėjus.

Klaipėdos „Neptūnas“- Kazlų Rūdos „Šilas“ 1:1 (0:0)

Įvarčiai: 63 min. I.Zigmantas; 82 min. E. Dusevičius.

Įspėjimai: 65 min. S.Rakauskas, 75 min. T.Obara, 81 min. A.Raginis, 81 min. D.Karpavicius, 88 min. P.Lotužys, 88 min.  H.Serbenta, 90 min. D.Matihin.

Teisėjas: Kevinas Drungilas (Klaipėda).

2022.04.08 Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos stadionas

Žiurovų skaičius: 100.

„Neptūnas“ : 89.D.Komža (GK), 2.E.Dusevičius, 8.S.Rakauskas, 9.A.Raginis, 10.O.Dovhyi, 11.A.Spyčius (nuo 72 min 77.D.Matihin) 14.P.Juška, 23.A.Skurdelis (nuo 59 min 94.P.Zamurenko) 26.D.Bondar, 28.G.Domkus (nuo 72 min 50.Y.Smirnov) 33.A.Ankudinovas (nuo 72min 19.P.Lotužys)

Atsarginiai : 1.E.Grudys (GK) 5.M.Velyvis, 19.P.Lotužys, 31.J.Latakas, 50.Y.Smirnov, 77.D.Matihin, 94.P.Zamurenko

„Šilas“ : 12.G.Zenkevičius, 3.A.Lekeckas (nuo 46 min 17.D.Karpavičius) 4.H.Serbenta, 8.A.Dubickas, 11.K.Abe, 13.K.Hiroya, 14.T.Obara, 15.I.Raštutis (nuo 76 min 20.A.Brokas) 19.I.Zigmantas (nuo 83 min 29.A.Bulota) 23.T.Kvietkauskas (nuo 76 min 6.P.Kuconis) 92.I.Tsyvilka

Atsarginiai: 1.P.Kučauskas, 5.D.Kazlauskas, 6.P.Kuconis, 17.D.Karpavičius, 20.A.Brokas, 25.A.Radžiūnas, 29.M.Bulota

Rungtynės prasidėjo aukštu tempu. Abi komandas slėgė ne didelė įtampa, nes akivaizdu, rungtynių svarba buvo didelė, susitiko komandos pirmaujančios čempionate, nei vieni nei kiti pralaimėti nenorėjo.

MB 0049

Pirmajame kėlinyje iniciatyva buvo „Neptūno“ pusėje. Klaipėdiečiai spaudė varžovus jų pusėje, kūrė pavojingas atakas, bet tai rezultato nedavė. Komandos, pasibaigus 45 minutėms, užfiksavo lygų rezultatą 0:0.

MB 9889

Prasidėjus antrajam kėliniui svečiai iš Kazlų Rūdos atliko pakeitimą stiprinant puolimą, pradėjo spausti klaipėdiečius. Aikštės viduryje puikiai žaidimą kūrė legionieriai iš tekančios saules šalies, kurie kontroliavo rungtynes ir visas žaidimas sukosi apie juos. Dėka mūsų ekipos greitų krašto gynėjų D.Bondar ir G.Domkaus pavykdavo neutralizuoti gaisrus „Neptūno“ aikštės pusėje.

MB 9612

Deja, 63 rungtynių minutę krito pirmasis įvartis, kaip bebūtų gaila, jį muša „Šilo“ futbolininkai įsiverždami į priekį. „Neptūno“ aišku rezultatas švieslentėje netenkino, tad likus dar pusvalandžiui komanda tiesiog privalėjo kilti į šturmą. Įvarčio reikėjo laukti beveik iki rungtynių pabaigos, bet kai kulminacija pasiekė aukščiausią tašką, savo jau, kaip vizitinę kortelę „ištraukė“ E.Dusevičius. 82 minutę nuo kampinio gairelės pakeltą kamuolį link vartų „uždarė“ smūgiu galva – 1:1!! Tai buvo jau trečiasis Egidijaus įvartis šiame Optibet 1 lygos čempionate.

Per likusį laiką komandos daugiau nepasižymėjo ir Klaipėdoje lyderių akistatoje užfiksuotos lygiosios. Sekančias rungtynes „Neptūnas“ žais vėl namuose balandžio 15 dieną. Varžovas - Kėdainių „Nevėžio“ klubas.