FK „Neptūnas“ naujienos

Bedantį puolimą demonstravęs „Neptūnas“ krito Vilniuje

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Optibet I lygos dešimtojo turo rungtynėse sostinėje nerado priešnuodžių jaunai, ambicingai kovingai žaidusiai Vilniaus „BFA“ vienuolikei. Mėlynai balti niekaip nerado kelių link varžovų vartų ir buvo skaudžiai nubausti 3:0 (2:0). Tai jau buvo antrasis „Neptūno“ pralaimėjimas šį sezoną. Banalu bet antrasis prieš panašaus tipo ekipą, kuri buvo greitesnė jaunesnė ir rodė didesnį norą laimėti.

Vilniaus „BFA“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 3:0 (2:0)

Įvarčiai: 27 min. A.Šidlauskas, 30 min. M.Perveinis, 89 min. M.Perveinis

Įspėjimai: 11 min. G.Domkus, 90 min. P.Lotužys

Teisėjas: Dovydas Švėgžda (Kaunas)

2022.06.04 BFA Arena Vilnius Optibet I lyga. 10 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 100

„Neptūnas“: 89. D.Komža (GK), 2.E.Dusevičius, 4.E.Matvieinko, 9.A.Raginis (nuo 30 min. 19.P.Lotužys) 10.O.Dovhyi, 23.A.Skurdelis (nuo 23 min. 50.Y.Smirnov) 26.D.Bondar, 28.G.Domkus, 33.A.Ankudinovas, 77.D,Matihin, 94.P.Zamurenko (nuo 62 min. 5.M.Velyvis)

Atsarginiai: 1.E.Grudys (GK), 5.M.Velyvis, 14.P.Juška, 19.P.Lotužys, 29.A.Fiodorov, 42.J.Vaitkus, 50.Y.Smirnov

„Bfa“: 32.E.Černiavskij (GK), 2.L.Valvonis, 5.A.Kežūnas, 6.D.Puzas, (nuo 74 min. 17.S.Vardanyan) 19.A.Gackas, 22.R.Doroškevičius (nuo 74 min. 59.K.Urbanavičius) 48.A.Šidlauskas, 50.M.Perveinis, 63.A.Osipovič (nuo 63 min. 89.A.Lickūnas) 65.P.Pranckus (nuo 85 min. 3.T.Petkevičius) 89.I.Paulikas

Atsarginiai: 1.D.Valeckas (GK), 3.T.Petkevičius, 17.S.Vardanyan, 44.K.Statauskas, 59.K.Urbanavičius, 89.A.Lickūnas

Klaipėdos „Neptūno“ laukė dar vienas rimtas išbandymas svečiuose prieš gerai organizuotą, jauną „BFA“ ekipą. Jeigu kažkas manė, kad po praeitos savaitės filmo verto scenarijaus mačo bus lengviau, tai pirmosiomis minutėmis buvo stipriai nuvilti.

Varžovai nuo pirmų minučių įrodė, kad į sostinę atvykusius čempionato lyderius galima palikti be taškų. „Neptūnas“ keista, bet šiemet užlipo ant to pačio grėblio jau antrą kartą. Jaunos, gerai pasiruošusios komandos šiemet tampa mėlynai baltiems sunkiai įkandamu riešutu. Ko nepavyko atlikti rungtynių pradžioje mums, puikiai pavyko vilniečiams.

Lyg šaltu dušu ir signalu turėjo būti varžovų aktyvumas nuo pirmos atakos. Signalo „Neptūnas“ neišgirdo ir įvartis į mūsų vartus sakyti, kad atėjo netikėtai - butų sunku. Pirmajam kėliniui įpusėjus, „Neptūno“ stuburą greitai dviem, net žaibiškais įvarčiais sulaužė 27 minutę A.Šidlauskas, o nepraėjus net varžovų euforijai, 30 minutę rezultatą jau dvigubino M.Perveinis.

Į pertrauką „Neptūnas“ išėjo su didele viltimi, kad antrasis kėlinys bus žvalesnis. Deja, pertrauka didelių permainų nedavė. Atsitiesti nepavyko nors, kaip to norėjosi. Klaipėdiečiai atakoje strigo, kamuolio kontrolė nebuvo ta, kurios norėjosi, tad, kaip parodė tolimesnė eiga, antrasis kėlinys tebuvo tik formalumas.

Komanda stengėsi ir kovojo, bet to tikrai buvo per maža nugalėti komandą, kuri tikrai buvo pasiruošusi visiems „Neptūno“ sumanymams. Bet kaip sako sena gera patarlė: „Kas nedirba, tas neklysta“. Klaidų buvo ir už jas mėlynai balti sumokėjo pilną kainą.

Klaipėdiečiams kėlinio pabaigoje nepavyko sukurti nieko konkretaus, kas galėtų sušvelninti rezultatą. Negana to, tiksint į pabaigą pagrindiniam laikui, 89 minutę varžovų žaidėjas M.Perveinis įtvirtino „BFA“ pergalę 3:0. Tragedijos neįvyko. Reikia, kuo greičiau pamiršti, kas nutiko, išanalizuoti padarytas klaidas ir žvelgti į priekį. O tai galėsime padaryti jau birželio 10 dieną Klaipėdos centriniame stadione, kur susikausime su Kretingos „Minijos“ ekipa. Mėlynai baltų palaikymas labai svarbus.

Straipsnio autorius: Marius Mockus