FK „Neptūnas“ naujienos

„Neptūnas“ iškovojo jubiliejinę pergalę

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo dešimtąją jubiliejinę šio sezono pergalę. Optibet I lygos keturioliktojo turo rungtynėse namuose klaipėdiečiai palaužė Plungės „Babrungo“ ekipą rezultatu 2:0 (1:0). Rungtynių sąlygas sunkino nepakeliamas karštis, kuris neleido pademonstruoti daugiau. Iškovoti trys taškai namų stadione džiugina, kuo ir pasidžiaugė komandos vyriausiasis treneris V.Trakys, neturėjęs daug priekaištų savo žaidėjams.

Klaipėdos „Neptūnas“ – Plungės „Babrungas“ 2:0 (1:0)

Įvarčiai: 16 min. A.Shuto į savus vartus, 51 min. A.Raginis

Įspėjimai: 44 min. A.Shuto, 83 min. D.Bondar

Teisėjas: Osvaldas Pliuškys (Dovilai)

2022.07.01 Klaipėdos miesto centrinis stadionas. Optibet I lyga. 14 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 300

„Neptūnas“: 1.E.Grudys (GK), 2.E.Dusevičius, 9.A.raginis (nuo 67 min. 31.R.Krušnauskas) 10.O.Dovhyi, 14.P.Juška, 20.A.Vilavičius, 23.A.Skurdelis (nuo 61 min. A.Ankudinovas ) 26.D.Bondar, 28.G.Domkus, 77.D.Matihin (nuo 46 min. 11.A.Spyčius), 94.P.Zamurenko ( nuo 81 min. 5.M.Velyvis)

Atsarginiai: 89.D.Komža (GK), 99.E.Anaškin (GK), 5.M.Velyvis, 11.A.Spyčius, 31.R.Krušnauskas,  29.A.Fiodorov, 33A.Ankudinovas

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

„Babrungas“: 44.Douglas Maycon Morales (GK), 4.D.Butkus, 5.A.Shuto, 7.G.Mažeika (nuo 60 min. 6.T.Ukrinas) 17.V.Butkus, 18.A.J.Martins Pinheiro (nuo 77 min. 10.J.Pablo Duarte Borja), 22.P.Anthony Cancilieri, 20.V.Hess Sarturi ( nuo 68 min. 2.T.Hori) 23.M.Rusys (nuo 77 min. 33.O.Narmontas), 24.E.Sirutavičius, 32.M.Skirmantas

Atsarginiai: 16.E.Brezgys (GK), 2.T.Hori, 6.T.Ukrinas, 8.V.M.Channer, 10.J.Pablo Duarte Borja, 13.K.Paplauskas, 21.O.Grauslys, 33.O.Narmontas, 77.J.Vičius

Vyriausiasis treneris: Kęstutis Petkus

Rungtynės prasidėjo beveik ekstremaliomis sąlygomis. Kepinanti saulė bei didžiulis karštis jau nuo pirmųjų susitikimo minučių parodė, kad rungtynės abiem ekipoms bus sunkios ir tikrai bus nelengva pademonstruoti aukščiausios klasės futbolą, nes rungtyniauti tokiomis oro sąlygomis visas 90 minučių neužteks jėgų. Futbolas yra sportas, kuris žaidžiamas yra bet kokiu oru ir futbolininkai privalo kovoti iki galo.

MB 6862

Pakiliau rungtynes pradėjo klaipėdiečiai, nusprendę nieko nelaukti, kol jėgų rezervas didelis, reikia tuo pasinaudoti. Greitas įvartis dažniausiai nuima psichologinę naštą ir, žinoma, prideda pasitikėjimo, o jo mėlynai baltiems tikrai netrūko šiose rungtynėse.

„Neptūnas“ vakarykščiose rungtynėse dviračio tikrai neišradinėjo, žaidė savo žaidimą ir diktavo sąlygas svečiams iš Žemaitijos. Pasinaudoję sumaištimi prie varžovų vartų, 16 rungtynių minutę kamuolį pasiuntė į „Babrungo“ vartus. 1:0 ir Aurimas Skurdelis švenčia, bet kaip po to užfiksavo arbitrai, kamuolys vartų liniją kirto ne dėl varžovo „pastangų“. Bet tai esmės nekeičia, „Neptūnas“, pakiliai užbaigęs pirmąją rungtynių dalį, išeina ilsėtis turėdamas minimalų pranašumą. Progų daugiau turėjęs „Neptūnas“ ,manau, pirmavo pelnytai.

MB 6819

Po pertraukos komandos išeina į dar didesnį oro karštį, bet dar reikia sužaisti 45 minutės, per kurias lieka neatsakytų klausimų. „Babrungas“ atlieka kelis pavojingus momentus ir taip pažadindamas po pertraukos dar neatsigavusius klaipėdiečių žaidėjus.

Varžovai, susispaudę savo aikštės pusėje, kantriai ginasi ir bando išnaudoti nedideles mėlynai baltų klaidas, jog galėtų jomis pasinaudoję greitai užpulti. Deja, „Neptūno“  žaidime tų klaidų vakar nebuvo, o jei jos ir buvo, tai rungtynių eigos pakeisti negalėjo. Tą patvirtino ir A.Raginis, kai 51 minutę pasiuntė žinią varžovams, kad šiose rungtynėse nuolaidų nebus - 2:0. Praleidę antrąjį įvartį priešininkai dar bandė gelbėtis greitomis atakomis, kurių smaigalyje puikiai tvarkėsi mūsų gynėjai, neleidę rimčiau pagalvoti apie rimtesnį pavojų prie E.Grudžio vartų.

MB 6747

„Neptūno“ gretose vakar debiutavo komandos naujokas, puolėjas R.Krušnauskas. Teigiamai žaidėjo debiutą įvertino ir ekipos vyriausiasis treneris V.Trakys.

MB 6939

Iškovota pelnyta pergalė, kuri vėl leido uostamiesčio komandai sugrįžti į Optibet I lygos viršūnę.

MB 6762

Savo pozicijas čempionate klaipėdiečiai bandys išlaikyti ir kitą savaitę, kuomet rungtyniaus Mažeikiuose. Dar vienas varžovas su žemaitišku charakteriu „Atmosferos“ klubas. Rungtynės Mažeikiuose bus žaidžiamos liepos 6 d. trečiadienį.

Namų stadione „Neptūną“ galėsime išvysti liepos 10 dieną, tuomet startuos antrasis Optibet pirmos lygos ratas, kurį pradėsime su Vilniaus „Žalgirio B „ komanda.

Straipsnio autorius: Marius Mockus

Nuotraukos: Matas Baranauskas