FK „Neptūnas“ naujienos

Antroje rungtynių pusėje įsibėgėjusios komandos pasidalino po tašką

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Klaipėdos „Neptūnas“ Optibet I lygos 24 ture viešėjo Vilniuje, kur susitiko su sostinės „BFA“ ekipa. Po blankaus ir sunkaus pirmojo kėlinio komandoms vartų atrakinti nepavyko. Antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo jų net keturis. Intriga laikėsi iki paskutinių minučių, o pabaigoje dramą ir neišnaudotas progos išgyvenusios komandos užfiksavo rezultatyvias lygiąsias 2:2 (0:0).

 Vilniaus „BFA“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 2:2 (0:0)

Įvarčiai: 56 min. A.Spyčius, 62 min. A.Karpovs, 68 min. I.Paulikas, 70 min. V.Šulžickij

Įspėjimai: 20 min. D.Misiūnas, 42 min. A.Kežūnas, 94 min. N.Vyzdryk 

Teisėjas: Mantas Ličkus (Panevėžys)

2023.09.30 Vilniaus BFA Arena (Kupolas) Optibet 1 lygos rungtynės. 24 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 85

„Neptūnas“: 89. D.Komža (GK), 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 10.O.Dovhyi, 11.A.Spyčius, 5.M.Velyvis, 23.A.Skurdelis, 29.D.Jurgelevičius, 49.K.Namnganda, 55.N.Vyzdryk, 66.V.Šulžickij

Atsarginiai: 93.V.Tefilov (GK), 99.A.Gečas, 19.M.Ogundu, 42.J.Vaitkus, 77.D.Matihin, 33.A.Ankudinovas, 94.I.Paulius,  

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

„BFA“: 13.D.Bukel (GK), 5.A.Kežūnas, 10.A.Osipovič, 24.D.Misiūnas, 50.M.Perveinis, 58.A.Karpovs, 59.K.Urbanavičius, 74.Ą.Indriulis, 80.L.Gweth, 81.P.Harpko, 89.I.Paulikas

Atsarginiai: 1.D.Chvoinickis (GK), 6.G.Puzas, 15,A.Kočerga, 19.A.Gackas, 20.G.Oniškevičius, 48.A.Šidlauskas, 64.M.Čižas, 65.P.Pranckus

Treneris: Haroldas Šidlauskas

 

Apie tai, kad rungtynės nebus lengvos prieš jas akcentavo ir komandos vyriausias treneris V.Trakys. Pirmojo kėlinio vizija – neatitiko realybės. „Neptūnas” nuo pirmų minučių gynėsi ir bandė atlaikyti varžovų šturmą. Vilniečiai užtikrinčiau pradėjo rungtynes, su gera energija ir jų kelios atakos prie mūsų vartų buvo tikrai pavojingos. Laimei, vilniečiai buvo netikslūs. Įsibėgėjus kėliniui kelis momentus sukūrė ir uostamiesčio futbolininkai, bet tai rezultato nepakeitė. Vertinant pirmą rungtynių dalį ji nebuvo gera ir treneris tikrai turėjo ką pasakyti savo žaidėjams pertraukos metu. Šiose rungtynėse klaipėdiečiai turėjo netekčių. Rungtynes dėl kortelių buvo priverstas praleisti gynybos ramstis – D.Bondar. Jo netektis tikrai jautėsi, o varžovai, žinoma, tuo visai neblogai naudojosi. 

 

Antroje rungtynių dalyje pagaliau komandoms pavyko pasižymėti. Pirmieji tai padarė svečiai. Sužaidus maždaug dešimt minučių sukurtą progą išnaudoja A.Spyčius, jo įvartis stumteli komandą į priekį. Iškart sekančioje atakoje dar vieną „mirtiną” progą turi K.Namnganda, bet jo smūgis skrieja virš vartų į pripučiamo maniežo sienas. Antras greitas įvartis galėjo pakrypti rungtynes visai kita linkme ir psichologiškai pribaigti varžovą, bet taip neatsitiko. Greičiausiai įvyko atvirkštinis variantas – varžovai įkvėpti „Neptūno” geros bangos, jiems atsakė tuo pačiu. Greitas išlyginamasis įvartis, o dar po šešių minučių jau klaipėdiečiai buvo besivejančių vaidmenyje. Štai taip viskas greitai keitėsi po pertraukos „BFA” arenoje. 

Iš sostinės tuščiomis nenorėję grįžti „Neptūno” vyrai kilo į lemiamą šturmą. Tam prireikė vos dviejų minučių, po kurių rezultatas buvo atstatytas. Rungtynių pabaigoje komandos rezgė atakas, bet parakas jau buvo visas išaudytas per trumpą antro kėlinio atkarpą. Tiesa, jau tiksint paskutinėms pridėtinio laiko sekundėms K.Namnganda galėjo uždėti vyšnaitę ant varžovų trenerio gimtadienio torto, bet jo smūgis nebuvo stiprus ir varžovų vartininkas, padedamas savo komandos gynėjo, vargais negalais apsigynė, o švieslentėje rezultatas užfiksavo kovingas ir, manau, dėsningas rungtynių eigai lygiąsias 2:2. 

Taškas visada geriau nei nieko, o ir šio turo kiti rezultatai konstatuoja, kad sezono pabaiga nusimato be galo karšta ir intriguojanti. 

Sekančias rungtynes klaipėdiečiai žais spalio 7 d., kuomet namie priims senus gerus pažįstamus iš Plungės, atvyks „Babrungo“ klubas.

 

Straipsnio autorius: Marius Mockus

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“