KFA naujienos

VšĮ „K.Ivaškevičiaus futbolo akademija“ įgyvendino projektą „Per futbolą – į sveiką bendruomenę“

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

VšĮ „K.Ivaškevičiaus futbolo akademija“ įgyvendino projektą „Per futbolą – į sveiką bendruomenę“ SRF-FAV-2019-1-0285, kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia 2019-07-01, projekto veiklų pabaiga 2022-06-30.

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas sportuoti įvairaus amžiaus bendruomenės nariams. Sudominti, pažinti sveiką gyvenimo būdą, mankštintis motyvuojant pasiekimais, sporto renginiais. Pritraukti kuo daugiau bendruomenės narių masiškai sportuoti futbolą. Sudominti ir pritraukti į projektą senjorus, paruošiant treniruočių programas vyresniems bendruomenės nariams. Įtraukti tautines mažumas, priimant trenerius kalbančius rusų, anglų kalbomis.

Projekto įgyvendinimo laikotarpiu, per projektą „Per futbolą – į sveiką bendruomenę“,   sportuojančių vaikų šeimų nariams organizavo futbolo treniruotes, taip sustiprindami bendruomenės narių sveikatą. Sudarė sąlygas ne tik treniruotis, bet ir varžytis tarpusavyje. Treniruotėse ir rungtynėse iš viso dalyvavo apie 200 dalyvių.

Sporto projekto dėka buvo paskatintas fizinis aktyvumas ir sveikos gyvensenos įpročiai, sustiprinta sveikata, aktyviai, kryptingai ir organizuotai laiką praleido daug Klaipėdos miesto bei rajono vaikų ir jaunimo.

Projekto uždavinius:
1. Supažindinti bendruomenės narius su sveiko gyvenimo ir fizinio aktyvumo nauda. 
2. Organizuoti fizinio aktyvumo užsiėmimus, renginius bendruomenės nariams.

VšĮ „K.Ivaškevičiaus futbolo akademija“ įvykdė pilna apimtimi. Džiaugiamės ženkliai padidėjusiu sportuojančių klaipėdiečių būriu.

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“