Naujienos

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Penktadienio vakarą Klaipėdoje buvo karšta. Kaip niekada užsivedę sirgaliai ošė stadione – karštai palaikė savo miesto komandą, o ji neliko skolinga ir gausiai susirinkusiems sirgaliams atsidėkojo pergale prieš svečius iš Kauno rajono – „FK Garliavą“ rezultatu 1:0 (1:0).

Prieš rungtynes buvo pagerbtas komandos kapitonas – A. Skurdelis, kuris vilkėdamas mėlynai baltus marškinėlius sužaidė šimtąsias rungtynes. Iškovojęs penktą pergalę šiame sezone „Neptūnas“ ir toliau išlieka Topsport I lygos lentelės lyderiu ir po šio sužaisto 7 – ojo turo.

Klaipėdos „Neptūnas“ 1:0 Kauno raj. „FK Garliava“

Įvarčiai : 31 min. J.Kasparavičius

Įspėjimai: 37 min. A.Skurdelis, 22 min. L.Čepkauskas, 33 min. R.H.Pedro, 34 min. M.Barila, 87 min. K.Obolevičius,

Teisėjas : Osvaldas Pliuškys (Dovilai)

2024.04.26 Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadionas Topsport 1 lygos rungtynės 7 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 100

Neptūnas“ : 89.D.Komža (GK), 2.D.Bondar, 4.N.Vyzdryk, 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 10.O.Dovhyi, 11.D.Zubauskas, 23.A.Skurdelis, 29.D.Jurgelevičius, 34.A.Kurakinas, 78.J.Kasparavičius

Atsarginiai : 71.P.Petkevičius (GK), 5.M.Velyvis, 6.H.Diawara, 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 33.A.Ankudinovas, 42.J.Vaitkus, 94.I.Paulius, 98.D.O.Ilewbare, 99.A.Gečas

Vyriausiasis treneris : Valdas Trakys

FK Garliava“ : 1.D.Valeckas (GK), 5.T.Rakašius, 7.L.Čepkauskas, 8.I.P.Alves, 10.G.De Souza, 11.A.Spyčius, 13.S.Dohemeto, 17.A.Paura, 19.K.Obolevičius, 27.R.H.Pedro, 28.M.Barila

Atsarginiai: 99.D.Hryshyn (GK), 6.M.Vasiliauskas, 9.I.Ambrazevičius, 18.K.Januša, 21.A.Kabošius, 23.N.Akinis, 25.K.Kraskovskyi, 33.D.C.Ekubo, 77.P.Sudakovas

Vyriausiasis treneris: Gintautas Vaičiūnas

Klaipėdiečiai nuo pirmųjų minučių nesnaudė ir gausiai susirinkusiems žiūrovams stadione neleido nuobodžiauti. Gražus ir šiltas vakaras simbolizavo, kad šiandien laukia įnirtinga kova. Rungtynės prieš „FK Garliavą“ niekada nebūna lengvos, tad lengvo pasivaikščiojimo nebuvo galima tikėtis ir penktadienio vakarą Klaipėdoje. Gerai disciplinuoti ir gynyboje susistygavę varžovai šiame sezone yra praleidę tik tris įvarčius ir jų užimama vieta turnyrinėje lentelėje gali atrodyti šiek tiek apgaulingai. Nenuostabu, kad dirbti iš peties varžovai priverčia visus prieš juos rungtyniaujančius klubus ir mėlynai balti išimtimi tikrai netapo.

Neptūnas“ jau pirmosiomis rungtynių minutėmis bandė išsklaidyti visus mitus apie nepramušamą varžovų gynybą. Pavojingos atakos ritosi viena po kitos ir klaipėdiečiai buvo dažni svečiai varžovų baudos aikštelėje. Gaila, bet pritrūkdavo sėkmės užbaigiant atakas paskutinėje jų stadijoje. Klaipėdiečiai puikiai vystė atakas kraštais ir sėkmingai rungtyniavęs D. Jurgelevičius buvo tikras galvos skausmas varžovų gynybai. 31 – ąją minutę, po dar vieno prasiveržimo, D. Zubauskas baudos aikštelėje puikiai asistavo J. Kasparavičiui, kuriam tik beliko formalumas - pasiųsti kamuolį į vartus ir „Neptūnas“ priekyje rezultatu – 1:0. Po rungtynių duotame interviu varžovų treneris konstatavo labai prastą savo komandos pirmąją rungtynių pusę: „Visiškai nevykdėme žaidybinio plano, o „Neptūnas“ puikiai tuo naudojosi.“ Su tuo turbūt negalime nesutikti – klaipėdiečiai turbūt sužaidė geriausią kėlinį šiame sezone, kurio pakako, kad iškovotų pergalę.

Antroje rungtynių pusėje klaipėdiečiai stengėsi išlaikyti rungtynių tempą ir bandė didinti rezultatą, kuris užtikrintų saugesnę ir ramesnę rungtynių baigtį. Susikurti progų tikrai pavyko, bet gaila jų nepavyko paversti įvarčiais – tai leido varžovams iki pat rungtynių pabaigos turėti, kad ir nedidelę, bet viltį. Įtampos rungtynių pabaigoje tikrai buvo, bet „Neptūnas“ maksimaliai dirbo gynyboje, kad švieslentėje rezultatas nepasikeistų.

Visus varžovų šturmus ir pavojus, audringai sirgalių palaikomas, uostamiesčio klubas atlaikė ir iškovojo penktąją pergalę šiame sezone, kuri ir toliau leidžia išlikti Topsport pirmos lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. O aš savo ruožtu dar kartą noriu padėkoti visiems susirinkusiems sirgaliams už sukurtą nuostabią atmosferą stadione, jūs buvote tas papildomas variklis, kuris vedė komandą į pergalę.

Sekančias rungtynes klaipėdiečiai žais gegužės 3 d., Kretingoje su vietos „Minija“ ekipa. Klaipėdoje rungtyniaujantį „Neptūną“ išvysime gegužės 10 d. rungtynėse prieš Žemaitijos atstovus - Plungės „Babrungą“. Iki pasimatymo stadione!

Straipsnio autorius : Marius Mockus

Klaipėdos „Neptūno“ vardas šeštadienio vakarą skambėjo garsiai. Iš pradžių Topsport I lygos šeštajame ture futbolo klubas Panevėžyje 4:2 (2:2) nugalėjo legendinį „Ekraną“, o kiek vėliau ir krepšininkai iš Klaipėdos tuo pačiu pavadinimu – „Neptūnas“, palaužė kitą Panevėžio atstovą – „7bet Lietkabelį“ 88:84 Betsafe LKL kovose, tad džiaugtis klaipėdiečiams tikrai buvo dėl ko. Klaipėda pasiekė dvigubai saldesnė pergalę, apie vieną iš jų plačiau ir pakalbėsime.

Panevėžio „Ekranas“ 2:4 Klaipėdos „Neptūnas“

Įvarčiai : 13 min. A.Skurdelis, 17 min. M.Zabarauskas, 29 min. O.Dovhyi, 40 min. T.Hevlych, 55 min. D.Jurgelevičius, 58 min. J.Kasparavičius

Įspėjimai: 12 min. R.Jokubonis, 28 min. I.Chachlauskas, 62 min. T.Ereku, 22 min. D.Bondar, 24 min. A.Skurdelis, 45 min. N.Vyzdryk, 90 min. M.Velyvis

Teisėjas : Manfredas Lukjančiukas (Šiauliai)

2024.04.13 Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadionas Topsport 1 lygos rungtynės 6 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 25

Neptūnas“ : 71.P.Petkevičius (GK), 2.D.Bondar, 4.N.Vyzdryk, 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 10.O.Dovhyi, 11.D.Zubauskas, 23.A.Skurdelis, 29.D.Jurgelevičius, 34.A.Kurakinas, 78.J.Kasparavičius

Atsarginiai : 89.D.Komža (GK), 5.M.Velyvis, 6.H.Diawara, 13.T.Jonušas, 24.A.Razvadauskas, 27.O.Lubys, 33.A.Ankudinovas, 42.J.Vaitkus, 94.I.Paulius, 98.D.O.Ilewbare, 99.A.Gečas

Ekranas“ : 1.D.Šimkevičius (GK), 4.J.Skinderis, 5.Y.Rudenko, 6.M.Oguduba, 8.R.Jokubonis, 15.D.Petrauskas, 19.M.Zabarauskas, 22.I.Chachlauskas, 23.T.Ereku, 33.T.Hevlych, 81.A.Obalola

Atsarginiai: 91.G.Kvedaras (GK), 10.Y.Bidenko, 11.Y.Ryoki, 13.M.Ežerskis, 20.E.Gerasimovas, 21.J.Jasikonis, 27.M.Berte, 79.P.Savėnas, 99.D.Chaplanov

Vyriausiasis treneris Darius Maciulevičius

Neptūniečiai nuo pirmųjų minučių Panevėžyje nebuvo nusiteikę juokauti ir tai parodė jau pirmosios jų atakos. Panevėžys pirmajame klaipėdiečių apsilankyme nebuvo labai svetingas, tad V. Trakio vadovaujami futbolininkai prieš rungtynes atliko savo namų darbus. Daugiau noro, daugiau ryžto ir jau tryliktą rungtynių minutę varžovų vartus „atrakina“ komandos kapitonas – A. Skurdelis. Pirmasis šio futbolininko įvartis šiame sezone leidžia pasidžiaugti trapia persvara, bet kaip tolimesnė rungtynių eiga parodė – labai trumpai. Neprabėgus net penkioms minutėms rezultatą į startines pozicijas atstato – M. Zabarauskas. Jo įvartis klaipėdiečiams užkuria naują planą. Praleidę įvartį mėlynai balti nepasimeta, anaiptol kuria naujas progas ir galimybes išretėjusioje „Ekrano“ gynybos linijoje. Po vienos iš jų kamuolys skrieja visai šalia vartų, o dar po akimirkos vartus gelbsti varžovų vartų sargas. Varžovų nelaimei 29 – ąją minutę rungtynių arbitras prie vienuolikos metrų žymos pasiunčia „Neptūno“ senbuvį O. Dovhyi, nuo kurios ukrainietis šauna užtikrintai ir vėl veda klaipėdiečius į priekį. Nors sugrąžinus persvarą klaipėdiečiai kontroliuoja padėtį, bet sėkmingai užbaigti pirmojo kėlinio nepavyksta. Kėliniui einant į pabaigą, rezultatą dar kartą lygina „Ekranas“ ir į rūbinę poilsiui komandas pasiunčia esant lygiam rezultatui.

Po pertraukos „Neptūnas“ išeina su didžiuliu pasitikėjimu ir nuo kėlinio pradžios „terorizuoja“ varžovus. Įvartis bręsta ir B. Goupy pastangomis jis tampa realybe. 55 minutę puikiai kelis varžovus apgavęs jau minėtas neptūnietis į baudos aikštelę pasiunčia juvelyrinį perdavimą. Į jį sureaguoja jau jo tykojęs – D. Jurgelevičius, kuris be vargo technišku smūgiu iš arti nuginkluoja „Ekrano“ vartininką ir išveda savo komandą trečią kartą šiose rungtynėse į priekį. Pasižymėję klaipėdiečiai ir toliau spaudžia varžovus prie jų vartų ir tai pasiteisina. Pirmojo kėlinio pamokas išmokę V. Trakio auklėtiniai tuoj pat muša dar vieną įvartį ir siunčia varžovams aiškia žinią, kad šiose rungtynėse lygaus rezultato nebebus.

Neptūnas“ užtikrintai užbaigia dvikova ir iškovoja dar vieną pergalę šio sezono kovose, bei išlieka dar nenugalėtas. Po rungtynių komandos vyriausiasis treneris – V. Trakys pasidžiaugė pergale, bet apgailestavo, kad komanda vėl praleido du įvarčius. Taisytinų dalykų dar yra – smagu, jog einame teisinga linkme ir klaidų, kurios buvo sezono starte vis mažiau – ties tuo dirbame kasdien, kad būtume geresni. Sezonas įsibėgėja ir tas geras pasiruošimo sezonui įdirbis vis ryškėja. Rungtynėse su „Ekranu“ matėsi pasitikėjimas ir ramybė, kurios kai kada šį sezoną pritrūkdavo. Net ir mažos detalės, žaidybinio plano išpildyme, labai svarbios ir tai be abejo padės komandai ateities kovose.

Topsport I lygos kovose trumpa pertrauka, bet komandos atostogų neišvyksta. Startuoja LFF FPRO taurės turnyro kovos, kuriose Klaipėdos „Neptūnas“ balandžio 22 d. 19 val. Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione priims pernai A lygoje rungtyniavusią, o šiemet klaipėdiečių varžovu Topsport I lygos kovose tapusia – Vilniaus „Riterių“ komandą. Tad iki susitikimo stadione, mieli sirgaliai, kartu mes galime daug!

Klaipėdos „Neptūnas“ Topsport I lygos ketvirtajame ture žaidė su ugnimi ir rungtynių pabaigoje išgyveno tikrą dramą, bet tai nesutrugdė iš Šiaulių grįžti pergalingomis nuotaikomis. Klaipėdiečiai rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo Šiaulių „Šiaulius B“ ir įsirašė trečiąją pergalę šiame sezone, kuri leidžia ir toliau išlikti turnyrinės lentelės viršūnėje. O dabar trumpai apie rungtynes.

Šiaulių „Šiauliai B“ 1:2 Klaipėdos „Neptūnas“

Įvarčiai : 20 min. D.Zubauskas, 55 min. G.Geštautas, 89 min. D.Jarašius ( į savus vartus)

Įspėjimai: 5 min. D.Krikuzhas, 43 min. G.Micevičius, 90 min. N.Penikas, 90 min. G.Jaseliūnas, 66 min. H.Diawara, 94 min. N.Vyzdryk

Teisėjas : Mantas Ličkus (Panevėžys)

2024.03.29 Šiaulių „Gytarių“ dirbtinės dangos stadionas Topsport 1 lygos, 4 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 50

Neptūnas“ : 71.P.Petkevičius (GK), 2.D.Bondar, 4.N.Vyzdryk, 6.H.Diawara, 7.B.Goupy, 10.O.Dovhyi, 11.D.Zubauskas, 23.A.Skurdelis, 29.D.Jurgelevičius, 33.A.Ankudinovas, 34.A.Kurakinas

Atsarginiai : 89.D.Komža (GK), 5.M.Velyvis, 9.M.Rusys, 13.T.Jonušas, 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 42.J.Vaitkus, 78.J.Kasparavičius, 94.I.Paulius, 98.D.O.Ilewbare, 99.A.Gečas

Šiauliai B“ : 12.P.Linkevičius (GK), 6.G.Jaseliūnas, 26.V.Jucys, 27.D.Jarašius, 32.G.Micevičius, 35.M.Gasiūnas, 36.J.Radavičius, 37.R.Bogužas, 46.D.Krikuzhas, 51.G.Geštautas

Atsarginiai: 16.O.Apočkinas (GK), 39.K.Mažučiūnas, 40.A.Paulius, 42.K.Ziminskas, 43.D.Vaišvilas, 45.G.Dudėnas, 47.D.Jankevičius, 48.D.Jankevičius

Vyriausiasis treneris Aurimas Mančas

Rungtynių pradžia prasideda ramiu šiauliečių kamuolio kontroliavimu savoje aikštės pusėje. 5 – ąją minutę pirmoji rimta proga rungtynėse – baudos smūgį uždirba uostamiesčio futbolininkai. Prie kamuolio stoję O. Dovhyi ir B. Goupy dėlioja planus, bet jie visiškai nenusisekę – kamuolys po prancūzo smūgio lekia gerokai virš vartų. Po truputį įsidrąsina ir jaunieji šiauliečiai – vis dažniau pradeda lankytis prie mūsų vartų, bet realaus pavojaus šiose rungtynėse vartuose stovėjusiam P. Petkevičiui tai nesukelia. Rimtas pavojus pradeda kilti kėliniui įpusėjus. „Neptūnas“ kelis kart iš eilės kelia kampinius ir lyg siųsdami aiškią žinią varžovui, jog bręsta įvartis. Jis subrendo 20 – ąją rungtynių minutę – kuomet kamuolį į vartus siunčia D. Zubauskas. Pirmasis šio futbolininko tikslus smūgis atstovaujant mėlynai baltų komandą šiame sezone. Įvartis, kuris pažadino „Neptūno“ komandą šturmui prieš varžovus pirmajame kėlinyje. Pastangų tikrai buvo daug ir norą klaipėdiečiai rodė tiek puolime, tiek gynyboje ir netgi pelnė dar vieną įvartį, bet rungtynių arbitras jo neįskaitė. Į pertrauką komandos išėjo „Neptūnui“ pirmaujant minimalia persvara.

Po pertraukos aktyvesni išėjo aikštės šeimininkai, kurie jau šį sezoną įrodė, kad nors ir jauna komanda, bet disciplinuota ir laikosi savo žaidybinio plano. Vyriausiojo trenerio visų rungtynių metu raginami ir drąsinami jaunieji šiauliečiai tikrai nepasimetė ir sužaidus maždaug dešimties minučių gerą bei kovingą atkarpą – pasiekė savo tikslą. Rezultatas tapo lygus. Po šio išlyginamojo įvarčio susidarė įspūdis, kad ir šį penktadienio vakarą turėsime ne ką mažiau intriguojantį, nei prieš savaitę turėjome Klaipėdoje. Likus pusvalandžiui iki rungtynių pabaigos užvirė nuožmi vyriška kova. Nei vieni, nei kiti nenorėjo nusileisti, o pati rungtynių pabaiga mums padovanojo dar vieną nesuvaidintą dramą šio sezono seriale. Pavojingos atakos keičia vieną kitą, o galiausiai rungtynių pabaigą vainikuoja klaipėdiečių įvartis. Varžovų nelaimei kritęs nuo pačių aikštės šeimininkų į savus vartus. Tiesa, mačo pabaigoje, einant teisėjo pridėtam laikui šiauliečiai rezultatą išlygino, bet besidžiaugiantiems varžovų komandos žaidėjams rungtynių arbitras turėjo blogų žinių, ir komandos išsiskyrė švieslentėje degant rezultatui 2:1, kuris pergalę leido džiaugtis mėlyną aprangą vilkėjusiems žaidėjams. „Neptūnas“ iškovojo trečią pergalę šiame sezone ir liko turnyrinės lentelės viršūnėje ir po šio turo.

Sekančias rungtynes Klaipėdos „Neptūnas“ žais balandžio 5 d. 19 val. Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione, kuomet priims dar nepralaimėjusią šiame sezone – Vilniaus „BFA“ ekipą.

Klaipėdos „Neptūnas“ Topsport pirmos lygos penktajame ture, namie Klaipėdoje, sužaidė kovingas ir atkaklias rungtynes. Du kart šiose rungtynėse klaipėdiečiai buvo besivejančių vaidmenyje, bet jauniesiems varžovams iš sostinės išsivežti trejų taškų neleido ir abi ekipos turnyrinėje lentelėje pasidalino po tašką.

Klaipėdos „Neptūnas“ 2-2 Vilniaus „BFA“

Įvarčiai : 12 min. A.Kežūnas, 29 min. D.Zubauskas, 74 min. D.G.Puzas, 83 min. J.Kasparavičius ( 11 m. baudinys)

Įspėjimai: 37 min. D.Bondar, 41 min. O.Dovhyi, 57 min. D.Zubauskas, 82 min. A.Korsakas, 84 min. A.Osipovič, 92 min. D.Česnulis (Trenerio asistentas)

Teisėjas : Robertas Šmitas (Šilutė)

Žiūrovų skaičius : 225

Neptūnas“ : 71.P.Petkevičius (GK), 2.D.Bondar, 6.H.Diawara, 7B.Goupy. 10.O.Dovhyi, 11.D.Zubauskas, 13.T.Jonušas, 23.A.Skurdelis, 29.D.Jurgelevičius, 33.A.Ankudinovas, 34.A.Kurakinas

Atsarginiai : 89.D.Komža (GK), 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 42.J.Vaitkus, 94.I.Paulius, 98.I.D.Omokhoa, 99.A.Gečas, 4.N.Vyzdryk, 9.M.Rusys, 27.O.Lubys, 78.J.Kasparavičius

BFA“ : 76.U.Semaška (GK), 4.A.Kežūnas, 6.G.D.Puzas, 7.D.Kodz, 10.A.Osipovič, 11.M.Čižas, 23.N.Garbaliauskas, 47A.Korsakas, 48.A.Šidlauskas, 66.P.Pranckus, 74.Ą.Indriulis

Atsarginiai: 57.M.Arbočius (GK), 5.N.Benevičius, 26.K.Ambrusevič, 53.R.Vilkuotis, 59.K.Urbanavičius, 80.P.Harapko, 89.I.Paulikas

Vyriausiasis treneris Haroldas Šidlauskas

Kaip ir buvo kalbėta prieš šias rungtynes – lengvo pasivaikščiojimo ekipoms nebus. Istorija ne veltui byloja, kad vilniečiai mums neparankus varžovas, su kuriuo žaidžiant būna visko ir kartais reikia tikėtis netikėto.

Nuo pirmų rungtynių minučių komandos neužsidarė gynyboje ir labiau rūpinosi puolimu. Jau sužaidus pirmas dešimt susitikimo minučių buvo galima suskaičiuoti ne vieną pavojingą išpuolį tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų. Aktyvumą rodė abi komandos, bet nuo „Neptūnofortūna nusisuko 12 – ąją minutę. Perdavimą į baudos aikštelę gavęs A. Kežūnas iš vartininko baudos aikštelės šauna stipriai ir užtikrintai: švieslentėje užsidega nemalonūs skaičiai – 0:1. Greitas praleistas įvartis klaipėdiečių neišbalansavo, tad tragedijos neįvyko ir „Neptūnas“ iškart surengia kelis pavojingus epizodus prie varžovų vartų, bet jie tvirtai apsigina ir neleidžia rezultatui pasikeisti. 29 – ąją rungtynių minutę dar viena pavojinga klaipėdiečių ataka ir pagaliau pavyksta pramušti varžovų gynybines užkardas – kamuolį į vartus pasiunčia D. Zubauskas atstatydamas lygybę rungtynėse. Per likusį laiką pirmajame kėlinyje dar vieną įvarčio verta situaciją sukuria Vilniaus „BFA“, tačiau N. Grabliausko smūgiuotas kamuolys skrieja šalia vartų.

Po pertraukos komandos tempo nemažina ir apsikeičia pavojingų atakų banga. Vieniems pritrūksta tikslumo, o kitus gelbsti patikimai vartuose stovintis P. Petkevičius. Deja, 74 – ąją minutę klaipėdiečių vartininkas bejėgis. Tolimą bombą į patį vartų kampą paleidžia Gabrielius Džonis Puzas, kurio smūgis ne tik užtikrintas, bet ir labai preciziškas. Per likusį laiką klaipėdiečiai nenorėdami susitaikyti su rezultatu puola taisyti padarytų klaidų ir imasi bet kokia kaina rezultatą išlyginti. Pavojingai bėgę į puolimą, rizikingai apnuogindami gynybą mėlynai balti turėjo rizikuoti. Laikas buvo ne mūsų sąjungininkas ir visi buvę aikštėje tą puikia suprato – dabar arba niekada. Rizika pasiteisino su kaupu. Po dešimties minučių baudos aikštelėje traška T. Jonušo marškinėliai, už kurių kabinasi vienas iš „BFA“ ekipos žaidėjų. Čia pat stovėjęs rungtynių arbitras nedvejoja ir skiria vienuolikos metrų baudinį į vilniečių vartus. Prie kamuolio stojęs komandos naujokas J. Kasparavičius neklysta ir varžovų vartininką „guldo“ į priešingą pusę lygindamas rezultatą. Likusios minutės karštos, galėjusios pakreipti rezultatą ir į vienų, ir į kitų pusę. Rungtynių arbitro švilpukas fiksuoja kovingas lygiąsias Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione. „Neptūnas“, nors ir praleido du įvarčius, bet ir toliau išlieka dar nepralaimėjęs šį sezoną.

Sekančias rungtynes „Neptūnas“ žais balandžio 13 d. Panevėžyje su vietos „Ekrano“ klubu. Namų stadione klaipėdiečius išvysime balandžio 26 d. rungtynėse su Kauno raj. „Garliava“

Ačiū visiems sirgaliams, taip gausiai palaikiusiems komandą. Lauksime Jūsų kitose „Neptūno“ namų rungtynėse Klaipėdos stadione, kartu su Jūsų pagalba mes galime viską.

Klaipėdos „Neptūnas“ Topsport I lygos trečiajame ture, Klaipėdoje, po dramatiškos kovos apgynė namų tvirtovę ir svečius iš Kauno nugalėjo rezultatu 2:1 (1:0). Dramos rungtynių pabaigoje pareikalavusioje dvikovoje, komandą nuo dar dviejų prarastų taškų išgelbėjo Martynas Velyvis. Puolėjo tikslus smūgis padovanojo komandai antrąją pergalę šiame čempionate ir laikinai komandą užkėlė į turnyrinės lentelės viršų. Na, o dabar trumpai apie rungtynes.

Klaipėdos „Neptūnas“ 2:1 Kauno “Žalgiris B“

Įvarčiai : 10 min. J.Mikšiūnas į savus vartus, 79 min. T.Stelmokas, 87 min. M.Velyvis

Įspėjimai: 42 min. M.Rusys, 56 min. A.Skurdelis, 66 min.A.Ankudinovas, 81 min. O.Dovhyi, 14 min. U.Vaitiekaitis, 38 min. K.Jakštas, 40 min. M.G.Buslys, 44 min. M.Jakubauskas, 63 min. E.Kavalčiukas, 89 min. V.Trakys

Teisėjas : Mantas Pomeckis (Panevėžys)

Neptūnas“ : 89.D.Komža (GK), 2.D.Bondar, 4.N.Vyzdryk, 6.H.Diawara, 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 11.D.Zubauskas, 23.A.Skurdelis (K), 34.A.Kurakinas, 10.O.Dovhyi, 99.A.Gečas

Atsarginiai : 71.P.Petkevičius (GK), 5.M.Velyvis, 29.D.Jurgelevičius, 13.T.Jonušas, 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 42.J.Vaitkus, 94.I.Paulius, 98.I.D.Omokhoa, 27.O.Lubys, 33.A.Ankudinovas

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

Žalgiris B“ 35.J.Mikšiūnas (GK), 32.U.Vaitiekaitis, 36.K.Jakštas, 37.J.Žukovskis, 41.A.Rybelis, 42.T.Šiugždinis, 46.T.Milius, 48.T.Stelmokas, 49.M.Jakubauskas, 50.G.M.Buslys, 53.A.Slivinskas

Atsarginiai: 34.M.Ražanauskas (GK), 31.L.Bilevičius, 33.E.Kovalčiukas, 40.P.Marušauskas, 54.J.Averka, 55.J.Vižinis

Vyriausiasis treneris: Karolis Palaima

Nuo pirmųjų rungtynių minučių šlapioje Klaipėdos miesto dirbtinės dangos aikštėje jaunieji oponentai užliūliavo klaipėdiečius savo drąsiu žaidimu. Kad lengva nebus, prieš rungtynes ne kartą akcentavo ir komandos vyriausiasis treneris V. Trakys. Greičiausiai, ne visi į tai gerai įsiklausė, o tuo naudojosi Kauno ekipos žaidėjai. Kol „Neptūnas“ bandė prisitaikyti – varžovai nesnaudė, bet kaip viskas besiklostytų 10 – ąją rungtynių minutę klaipėdiečiai veržiasi į priekį. O. Dovhyi siųstu smūgiu varžovų vartininkas nesusitvarko, ir įsirašo šių rungtynių protokole, kaip įvarčio autorius. Gaila, bet tik į savo vartus.

Atrakinus vartus turėtų būti lengviau, bet taip deja nėra. Varžovai nepalūžta, bei sukuria kelis pavojingus momentus prie mūsų ekipos vartų, bet juose užtikrintai stovintis D. Komža neklysta. Neklysta ir patys klaipėdiečiai per likusį pirmojo kėlinio laiką. Rezultatas teigiamas, bet aikštėje norisi daugiau kokybės, kurios klaipėdiečiai kol kas negali pasiūlyti. Komandoms išėjus į pertrauką lieka viltis, kad antroji rungtynių pusė bus produktyvesnė. Galėjo, bet nebuvo.

Po pertraukos jaunieji žalgiriečiai pasiūlo panašų tempą ir per pirmas dešimt minučių apsukų nemažina, o „Neptūnas“ gindamasis – turi „gaisrų“ prie savų vartų. Aikštė šlapia ir kiekvienas smūgis link D. Komžos jau yra šioks toks pavojus. Kėliniui įpusėjus – „Neptūnas“ bando kurti progas antram įvarčiui, kad apraminti aistras ir rungtynių pabaiga būtų ramesnė psichologiškai, bet visi bandymai baigiasi nesėkmingai. Prie rezultato 2:0 būtų perliptas tas nestabilumo kompleksas, bet negana to praleidžiamas įvartis į savo vartus dar labiau sumaišo kortas aikštėje.

Likusiomis paskutinėmis dešimt minučių trenerių štabas meta kozirį ir dviračio neišradinėja. Į aikštę žengia – M.Velyvis. Tas Martynas, kurio TOKIO jau buvome pasiilgę. Puolėjui užtenka viso labo keturių minučių ir rungtynėse atstatomas rezultatas – visi susirinkę žiūrovai to ir laukė. Viskas – pergalė minimaliu rezultatu 2:1 ir „Neptūnas“ įsirašo antrą pergalę šio sezono Topsport I lygos kovose. Suprantama, žaidimas nebuvo toks, kokį norėtume matyti, bet kaip sako – laimėtojai neteisiami. Trys taškai – imame juos ir važiuojame toliau.

Sekančias rungtynes Klaipėdos miesto komanda žais kovo 29 d. Šiauliuose, kur juos priims „Šiauliai B“. Klaipėdoje žaidžiantį „Neptūną“ išvysime balandžio 5 d. – varžovas Vilniaus „BFA“ ekipa.