Naujienos

Legionierių vedamas „Neptūnas“ iškovojo pergalę namuose

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Optibet I lygos čempionate namie, daug jėgų pareikalavusiose rungtynėse, iškovojo dar vieną pergalę. Uostamiesčio futbolininkai po įtemptos ir dramatiškos kovos, rungtynių pabaigoje visgi palaužė svečių iš Kauno rajono pasipriešinimą. Klaipėdiečiai rezultatu 2:0 (0:0) įveikė „Garliavą“ ir toliau išlaiko pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje šiame sezone.

Klaipėdos „Neptūnas“- Kauno raj. „Garliava“ 2:0 (0:0)

Įvarčiai: 80 min. Y.Smirnov, 86 min. P.Zamurenko

Įspėjimai: 31 min. A.Spyčius, 38 min. S.Rakauskas, 77 min. O.Dovhyi, 82 min. P.Lotužys, 17 min. R.Gudelis, 45 min. L.Odincovas, 57min. R.Lipnevičius, 72min. D.Račkauskas, 82 min. O.A.Alfieri.

Teisėjas: Osvaldas Pliuškys (Dovilai)

2022.05.13 Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštė. Optibet I lyga. 7 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 50

„Neptūnas“ : 89. D.Komža (GK), 2.E.Dusevičius, 4.E.Matvieinko, 8.S.Rakauskas (nuo 79 min. 50.Y.Smirnov) 9.A.Raginis (nuo 55 min. 19.P.Lotužys) 10.O.Dovhyi (nuo 79 min. 20.A.Vilavičius) 11.A.Spyčius, 23.A.Skurdelis (K), 26.D.Bondar,28.G.Domkus, 33.A.Ankudinovas (nuo 42 min. 94.P.Zamurenko)

Atsarginiai: 1.E.Grudys (GK) 99.E.Anaškin (GK), 14.P.Juška, 19.P.Lotužys, 20.A.Vilavičius, 50.Y.Smirnov, 77.D.Matihin, 94.P.Zamurenko

„Garliava“ : 26.E.Urbonas (GK), 3.D.Kontenis, 4.D.Račkauskas, 5.T.Rakašius(K) 9.A.Spelman (nuo 87 min. 31.P.Sudakovas) 15.L.Odincovas (7.V.Giedraitis) 16.Osvaldo Andrius Alfieri, 21.R.Gudelis (nuo 87min. 77.N.Antanaitis) 24.J.Ribikauskas (nuo 65 min. 17.B.Olencevičius) 28.R.Lipnevičius (nuo 77 min. 20.I.Miliūnas) 55.D.Liaudanskis

Atsarginiai: 1.G.Malyj (GK), 7.V.Giedraitis, 17.B.Olencevičius, 20.I.Miliūnas, 23.E.Kirliauskas, 31.P.Sudakovas, 77.N.Antanaitis

Tai, kad rungtynės tikrai klaipėdiečiams nebus lengvos, parodė jau pirmosios susitikimo minutės aikštėje. Kibiai ir tvirtai išdėstę gynybines užkardas „Garliavos“ futbolininkai griovė „Neptūno“ bet kokius planus puolime. Didelių problemų dėl varžovų sutankintos gynybos pirmajame kėlinyje turėję mėlynai balti, dažniau turėdavo grąžinti kamuolį atgal, nei rasdavo skylių varžovų gynyboje. Tuo naudodamiesi varžovai kelis kartus pavojingai surengė greitas atakas viduriu, bet klaipėdiečių gynyba neleido pagalvoti apie kažką daugiau.

DSC05138

Apsipratę su rungtynių tempu aikštės šeimininkai patys kelis kartus pavojingai nužygiavo kraštais. A.Ankudinovas buvo, kaip visada aktyvus priimant kamuolį ir skirstant jį baudos aikštelėje esantiems komandos draugams. Vieno iš perdavimų po kampinio šalia vartų skriejęs kamuolys visgi vartų linijos nekirto.

Kėliniui baigiantis „Neptūnas“ norėjo labai uždaryti jį įvarčiu, bet visi smūgiai arba skriedavo šalia arba pritrūkdavo tikslumo baigiamojoje stadijoje. Pirmojo kėlinio nuotaiką dar labiau apkartino vieno iš aktyviausių žaidėjų – A.Ankudinovo trauma. Todėl jau 42 rungtynių minutę treneris V.Trakys buvo priverstas atlikti priverstinį keitimą.

DSC05416

Antrojo kėlinio scenarijus buvo labai panašus. Klampios ir sunkios rungtynės su „Garliava“ tęsėsi toliau, kaip ir minėjo komandos treneris, su ta pačia komanda dukart iš eilės žaisti tikrai nėra lengva. Ką tikrai ir matė į stadioną susirinkę žiūrovai. Bet ko šį sezoną iš „Neptūno“ vyrų neatimsi tai yra kovingumas. Kad ir kaip būtų sunku, sukandę dantis randa visada jėgų atsitiesti. Ne išimtis buvo ir šios rungtynės. Kaip jau įprasta tapo šiame sezone vienas didžiausių „Neptūno“ kozirių yra ilgas atsarginių žaidėjų suolelis, eilinį kartą V.Trakys su keitimais tikrai neprašovė. Į aikštę žengę futbolininkai suteikė tos papildomos energijos, kurios trūko kuriant žaidimą.

DSC05211

Laikrodžiui tiksint jau aštuoniasdešimtą minutę, vartus pagaliau „atrakino“ po keitimo žengęs Y.Smirnov 1:0. Lyg nuridendamas didžiulį akmenį, kuris laikėsi visų rungtynių metu. Po pelnyto įvarčio nusimetę slėgusią įtampą „Neptūnas“ ir sirgaliai ramiau galėjo užbaigti šias rungtynes. Tai patvirtino ir P.Zamurenko kuris besibaigiant rungtynėms rezultatą dar ir padvigubino 2:0.

DSC05497

Reziumuojant rungtynes, jos nebuvo iš gražesnių žiūrovams, bet kaip sakoma šiandien rezultatas švieslentėje buvo svarbesnis akcentas. Tikrai galime padėkoti klaipėdiečiams už iškovotą pergalę. Už kovą, drąsą ir charakterį, kurį pademonstravo buvo apdovanoti trimis taškais.

DSC05384

Sekančias rungtynes Klaipėdos „Neptūnas“ žais ateinantį trečiadienį. LFF Hegelmann taurės aštuntfinalyje. Varžovas grėsmingas. Daugkartiniai šalies ir taurės laimėtojai – Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Jūsų palaikymas mėlynai baltiems bus labai svarbus. Rungtynių pradžia miesto centriniame stadione 19 valandą.