Naujienos

Likimą už ūsų tampęs „Neptūnas“ iš Saulės miesto grįžo su pergale

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ Topsport I lygos ketvirtajame ture žaidė su ugnimi ir rungtynių pabaigoje išgyveno tikrą dramą, bet tai nesutrugdė iš Šiaulių grįžti pergalingomis nuotaikomis. Klaipėdiečiai rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo Šiaulių „Šiaulius B“ ir įsirašė trečiąją pergalę šiame sezone, kuri leidžia ir toliau išlikti turnyrinės lentelės viršūnėje. O dabar trumpai apie rungtynes.

Šiaulių „Šiauliai B“ 1:2 Klaipėdos „Neptūnas“

Įvarčiai : 20 min. D.Zubauskas, 55 min. G.Geštautas, 89 min. D.Jarašius ( į savus vartus)

Įspėjimai: 5 min. D.Krikuzhas, 43 min. G.Micevičius, 90 min. N.Penikas, 90 min. G.Jaseliūnas, 66 min. H.Diawara, 94 min. N.Vyzdryk

Teisėjas : Mantas Ličkus (Panevėžys)

2024.03.29 Šiaulių „Gytarių“ dirbtinės dangos stadionas Topsport 1 lygos, 4 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 50

Neptūnas“ : 71.P.Petkevičius (GK), 2.D.Bondar, 4.N.Vyzdryk, 6.H.Diawara, 7.B.Goupy, 10.O.Dovhyi, 11.D.Zubauskas, 23.A.Skurdelis, 29.D.Jurgelevičius, 33.A.Ankudinovas, 34.A.Kurakinas

Atsarginiai : 89.D.Komža (GK), 5.M.Velyvis, 9.M.Rusys, 13.T.Jonušas, 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 42.J.Vaitkus, 78.J.Kasparavičius, 94.I.Paulius, 98.D.O.Ilewbare, 99.A.Gečas

Vyriausiasis treneris : Valdas Trakys

Šiauliai B“ : 12.P.Linkevičius (GK), 6.G.Jaseliūnas, 26.V.Jucys, 27.D.Jarašius, 32.G.Micevičius, 35.M.Gasiūnas, 36.J.Radavičius, 37.R.Bogužas, 46.D.Krikuzhas, 51.G.Geštautas

Atsarginiai: 16.O.Apočkinas (GK), 39.K.Mažučiūnas, 40.A.Paulius, 42.K.Ziminskas, 43.D.Vaišvilas, 45.G.Dudėnas, 47.D.Jankevičius, 48.D.Jankevičius

Vyriausiasis treneris Aurimas Mančas

Rungtynių pradžia prasideda ramiu šiauliečių kamuolio kontroliavimu savoje aikštės pusėje. 5 – ąją minutę pirmoji rimta proga rungtynėse – baudos smūgį uždirba uostamiesčio futbolininkai. Prie kamuolio stoję O. Dovhyi ir B. Goupy dėlioja planus, bet jie visiškai nenusisekę – kamuolys po prancūzo smūgio lekia gerokai virš vartų. Po truputį įsidrąsina ir jaunieji šiauliečiai – vis dažniau pradeda lankytis prie mūsų vartų, bet realaus pavojaus šiose rungtynėse vartuose stovėjusiam P. Petkevičiui tai nesukelia. Rimtas pavojus pradeda kilti kėliniui įpusėjus. „Neptūnas“ kelis kart iš eilės kelia kampinius ir lyg siųsdami aiškią žinią varžovui, jog bręsta įvartis. Jis subrendo 20 – ąją rungtynių minutę – kuomet kamuolį į vartus siunčia D. Zubauskas. Pirmasis šio futbolininko tikslus smūgis atstovaujant mėlynai baltų komandą šiame sezone. Įvartis, kuris pažadino „Neptūno“ komandą šturmui prieš varžovus pirmajame kėlinyje. Pastangų tikrai buvo daug ir norą klaipėdiečiai rodė tiek puolime, tiek gynyboje ir netgi pelnė dar vieną įvartį, bet rungtynių arbitras jo neįskaitė. Į pertrauką komandos išėjo „Neptūnui“ pirmaujant minimalia persvara.

Po pertraukos aktyvesni išėjo aikštės šeimininkai, kurie jau šį sezoną įrodė, kad nors ir jauna komanda, bet disciplinuota ir laikosi savo žaidybinio plano. Vyriausiojo trenerio visų rungtynių metu raginami ir drąsinami jaunieji šiauliečiai tikrai nepasimetė ir sužaidus maždaug dešimties minučių gerą bei kovingą atkarpą – pasiekė savo tikslą. Rezultatas tapo lygus. Po šio išlyginamojo įvarčio susidarė įspūdis, kad ir šį penktadienio vakarą turėsime ne ką mažiau intriguojantį, nei prieš savaitę turėjome Klaipėdoje. Likus pusvalandžiui iki rungtynių pabaigos užvirė nuožmi vyriška kova. Nei vieni, nei kiti nenorėjo nusileisti, o pati rungtynių pabaiga mums padovanojo dar vieną nesuvaidintą dramą šio sezono seriale. Pavojingos atakos keičia vieną kitą, o galiausiai rungtynių pabaigą vainikuoja klaipėdiečių įvartis. Varžovų nelaimei kritęs nuo pačių aikštės šeimininkų į savus vartus. Tiesa, mačo pabaigoje, einant teisėjo pridėtam laikui šiauliečiai rezultatą išlygino, bet besidžiaugiantiems varžovų komandos žaidėjams rungtynių arbitras turėjo blogų žinių, ir komandos išsiskyrė švieslentėje degant rezultatui 2:1, kuris pergalę leido džiaugtis mėlyną aprangą vilkėjusiems žaidėjams. „Neptūnas“ iškovojo trečią pergalę šiame sezone ir liko turnyrinės lentelės viršūnėje ir po šio turo.

Sekančias rungtynes Klaipėdos „Neptūnas“ žais balandžio 5 d. 19 val. Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione, kuomet priims dar nepralaimėjusią šiame sezone – Vilniaus „BFA“ ekipą.

Straipsnio autorius : Marius Mockus