Naujienos

Mistiškai dingęs įvartis ir kovingos lygiosios Panevėžyje

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Klaipėdos „Neptūnas“ Panevėžyje vėl nepraleido įvarčio, bet kaip bebūtų gaila pergalės jiems tai neatnešė. Iš Aukštaitijos komanda grįžta su vienu tašku. 0:0 pasibaigusiose rungtynėse buvo visko: aršios vyriškos kovos, aibė neišnaudotų progų, bei mistiškai dingusio įvarčio. Sezonas dar tik prasideda ir nukabinti nosies dar nevalia, viskas laukia dar ateityje. O dabar trumpai apie rungtynes.

 

Panevėžio „Panevėžys B“ 0:0 Klaipėdos „Neptūnas“

 

Įvarčiai : Nėra

Įspėjimai: 4 min. A.Trakselis, 52 min. R.Lazdinauskas, 74 min. E.Pompilio, 88 min. A.Karvatskyi, 15 min H.Diawara, 21 min. D.Zubauskas

Teisėjas : Oskaras Pliuškys (Dovilai)

2024.03.17 Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos dirbtinės dangos stadionas Topsport 1 lygos rungtynės 2 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 55

Neptūnas“ : 89.D.Komža (GK), 2.D.Bondar, 4.N.Vyzdryk, 6.H.Diawara, 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 11.D.Zubauskas, 23.A.Skurdelis (K), 34.A.Kurakinas, 29.D.Jurgelevičius, 33.A.Ankudinovas

Atsarginiai : 71.P.Petkevičius (GK), 5.M.Velyvis, 10.O.Dovhyi, 13.T.Jonušas, 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 42.J.Vaitkus, 94.I.Paulius, 98.I.D.Omokhoa, 99.A.Gečas

Vyriausiasis treneris : Valdas Trakys

Panevėžys B“ : 13.D.Bukel (GK), 9.A.Jusys, 10.A.Trakselis, 11.R.Lazdinauskas, 14.D.Vaičekauskas, 16.K.Šonkevičius, 18.E.Puikis, 23.E.Dzinga, 30.R.Misiūnas (K), 77.I.Venckus, 97.A.Karvatskyi

Atsarginiai: 12.L.Ūsas (GK), 2.D.Gleveckas, 5.F.Pompilio, 7.R.Kulbis, 8.M.Pušnys, 20.M.Malatokas

Vyriausiasis treneris Povilas Lukšys

Rungtynės prasideda aukštu tempu ir jau nuo pirmųjų minučių verda įnirtinga vyriška kova. Tokia kova kokios ir laukėme. Pirmą rungtynių minutę gražiu perdavimu išvestas M. Rusys pasileidžia link vartų, bet iš po jo kojų gynėjai kamuolį kažkokiu būdu iškrapšto. Sekančioje atakoje darbo turi D. Komža. Skersuotą perdavimą link baudos aikštelės nutraukia minėtas klaipėdiečių vartų sargas. Dar po minutės aikštės viduryje „nukertamas“ mėlyną apranga vilkintis H. Diawara ir už tai rungtynių arbitras ištraukia pirmą geltoną kortelę šiame susitikime.

Komandos ir toliau žaidžia aktyviai, o jau devintą susitikimo minutę teisėjas už nelegalius veiksmus „Neptūno“ baudos aikštelėje prieš panevėžio ekipos žaidėją parodo rankos gestą į vienuolikos metrų žymą. Prie kamuolio stojęs „Panevėžio B“ ekipos vyriausiojo trenerio sūnus Nojus muša kamuolį į kairįjį vartų kampą, kurį nesunkiai atremia mūsų ekipos vartų sargas – D. Komža. Po sėkmingai pasibaigusio epizodo savų šansų ieško klaipėdiečiai, bet ieškodami nevengia pavojingų žaidimų prieš varžovus. Po vieno iš jų arbitras pirmą kartą duoda įspėjimą, o tam pačiam H. Diawara pakartojus neleistiną veiksmą antrą kartą jau rodo ir geltoną kortelę. Dar maždaug po penkių minučių perdavimą krašte gavęs B.Goupy nuskuba link varžovų vartų ir pelno pirmąjį įvartį, bet rungtynių arbitras į aikštės centrą komandų nesiunčia, nes įvartis yra neįskaitomas ir rezultatas švieslentėje nesikeičia. Mistiškai dingęs įvartis komandinės dvasios nepanaikina ir kova tęsiasi toliau. Dar vieną „pusprogę“ kėlinio viduryje turi „Neptūnas“. D. Zubauskas galva numeta kamuolį komandos draugui, bet A. Ankudinovo smūgis šiek tiek netikslus.

Po pertraukos „Panevėžys B“ kėlinį pradeda geriau ir per maždaug penkias minutes sukuria ne vieną pavojingą išpuolį. Laimei rezultatas nepakinta ir klaipėdiečiai be nuostolių atremia varžovų šturmą. Suaktyvėjęs uostamiesčio klubas sukuria epizodų, po kurių tiesiog belieka griebtis už galvos. D. Zubauskas ne pirmą kartą šiame susitikime išėjęs vienas prieš vartus nesugeba pergudrauti paskutinės jam likusios kliūties – varžovų vartininko ir taip, rodos, jau bręstančio įvarčio niekaip nesulaukėme.

Po kiek laiko varžovų baudos aikštelėje tikras sąmyšis, bet neatsiranda nei vieno žaidėjo vilkinčio mėlyną aprangą, kuris šia proga pasinaudotų. Tokių epizodų baigiantis pagrindiniam rungtynių laikui matėme dar ne vieną. Bet nei po vieno epizodo rezultatas lieka nepakitęs.

Po rungtynių vyriausiasis „Neptūno“ ekipos treneris V. Trakys apgailestavo, kad nepavyko išnaudoti aibės susikurtų progų ir kad šį kartą fortūna buvo ne mūsų pusėje. Reikia nenuleisti rankų ir dirbti toliau – sėkmė tikrai ateis. To tikimės ir mes, nes jau ateinantį penktadienį tos sėkmės prireiks – laukia dvikova su Kauno „Žalgirio B“ vienuolike Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione. Rungtynių pradžia 19 val. Laukiame visų sirgalių palaikymo stadione!

Straipsnio autorius : Marius Mockus

 

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“