Naujienos

„Ošiantis“ Klaipėdos stadionas ir dar viena pergalė

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Penktadienio vakarą Klaipėdoje buvo karšta. Kaip niekada užsivedę sirgaliai ošė stadione – karštai palaikė savo miesto komandą, o ji neliko skolinga ir gausiai susirinkusiems sirgaliams atsidėkojo pergale prieš svečius iš Kauno rajono – „FK Garliavą“ rezultatu 1:0 (1:0).

Prieš rungtynes buvo pagerbtas komandos kapitonas – A. Skurdelis, kuris vilkėdamas mėlynai baltus marškinėlius sužaidė šimtąsias rungtynes. Iškovojęs penktą pergalę šiame sezone „Neptūnas“ ir toliau išlieka Topsport I lygos lentelės lyderiu ir po šio sužaisto 7 – ojo turo.

 

Klaipėdos „Neptūnas“ 1:0 Kauno raj. „FK Garliava“

 

Įvarčiai : 31 min. J.Kasparavičius

Įspėjimai: 37 min. A.Skurdelis, 22 min. L.Čepkauskas, 33 min. R.H.Pedro, 34 min. M.Barila, 87 min. K.Obolevičius,

Teisėjas : Osvaldas Pliuškys (Dovilai)

2024.04.26 Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadionas Topsport 1 lygos rungtynės 7 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius : 100

 

Neptūnas“ : 89.D.Komža (GK), 2.D.Bondar, 4.N.Vyzdryk, 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 10.O.Dovhyi, 11.D.Zubauskas, 23.A.Skurdelis, 29.D.Jurgelevičius, 34.A.Kurakinas, 78.J.Kasparavičius

Atsarginiai : 71.P.Petkevičius (GK), 5.M.Velyvis, 6.H.Diawara, 19.L.Barsteika, 24.A.Razvadauskas, 33.A.Ankudinovas, 42.J.Vaitkus, 94.I.Paulius, 98.D.O.Ilewbare, 99.A.Gečas

Vyriausiasis treneris : Valdas Trakys

FK Garliava“ : 1.D.Valeckas (GK), 5.T.Rakašius, 7.L.Čepkauskas, 8.I.P.Alves, 10.G.De Souza, 11.A.Spyčius, 13.S.Dohemeto, 17.A.Paura, 19.K.Obolevičius, 27.R.H.Pedro, 28.M.Barila

Atsarginiai: 99.D.Hryshyn (GK), 6.M.Vasiliauskas, 9.I.Ambrazevičius, 18.K.Januša, 21.A.Kabošius, 23.N.Akinis, 25.K.Kraskovskyi, 33.D.C.Ekubo, 77.P.Sudakovas

Vyriausiasis treneris: Gintautas Vaičiūnas

 

Klaipėdiečiai nuo pirmųjų minučių nesnaudė ir gausiai susirinkusiems žiūrovams stadione neleido nuobodžiauti. Gražus ir šiltas vakaras simbolizavo, kad šiandien laukia įnirtinga kova. Rungtynės prieš „FK Garliavą“ niekada nebūna lengvos, tad lengvo pasivaikščiojimo nebuvo galima tikėtis ir penktadienio vakarą Klaipėdoje. Gerai disciplinuoti ir gynyboje susistygavę varžovai šiame sezone yra praleidę tik tris įvarčius ir jų užimama vieta turnyrinėje lentelėje gali atrodyti šiek tiek apgaulingai. Nenuostabu, kad dirbti iš peties varžovai priverčia visus prieš juos rungtyniaujančius klubus ir mėlynai balti išimtimi tikrai netapo.

Neptūnas“ jau pirmosiomis rungtynių minutėmis bandė išsklaidyti visus mitus apie nepramušamą varžovų gynybą. Pavojingos atakos ritosi viena po kitos ir klaipėdiečiai buvo dažni svečiai varžovų baudos aikštelėje. Gaila, bet pritrūkdavo sėkmės užbaigiant atakas paskutinėje jų stadijoje. Klaipėdiečiai puikiai vystė atakas kraštais ir sėkmingai rungtyniavęs D. Jurgelevičius buvo tikras galvos skausmas varžovų gynybai. 31 – ąją minutę, po dar vieno prasiveržimo, D. Zubauskas baudos aikštelėje puikiai asistavo J. Kasparavičiui, kuriam tik beliko formalumas - pasiųsti kamuolį į vartus ir „Neptūnas“ priekyje rezultatu – 1:0. Po rungtynių duotame interviu varžovų treneris konstatavo labai prastą savo komandos pirmąją rungtynių pusę: „Visiškai nevykdėme žaidybinio plano, o „Neptūnas“ puikiai tuo naudojosi.“ Su tuo turbūt negalime nesutikti – klaipėdiečiai turbūt sužaidė geriausią kėlinį šiame sezone, kurio pakako, kad iškovotų pergalę.

Antroje rungtynių pusėje klaipėdiečiai stengėsi išlaikyti rungtynių tempą ir bandė didinti rezultatą, kuris užtikrintų saugesnę ir ramesnę rungtynių baigtį. Susikurti progų tikrai pavyko, bet gaila jų nepavyko paversti įvarčiais – tai leido varžovams iki pat rungtynių pabaigos turėti, kad ir nedidelę, bet viltį. Įtampos rungtynių pabaigoje tikrai buvo, bet „Neptūnas“ maksimaliai dirbo gynyboje, kad švieslentėje rezultatas nepasikeistų.

Visus varžovų šturmus ir pavojus, audringai sirgalių palaikomas, uostamiesčio klubas atlaikė ir iškovojo penktąją pergalę šiame sezone, kuri ir toliau leidžia išlikti Topsport pirmos lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. O aš savo ruožtu dar kartą noriu padėkoti visiems susirinkusiems sirgaliams už sukurtą nuostabią atmosferą stadione, jūs buvote tas papildomas variklis, kuris vedė komandą į pergalę.

Sekančias rungtynes klaipėdiečiai žais gegužės 3 d., Kretingoje su vietos „Minija“ ekipa. Klaipėdoje rungtyniaujantį „Neptūną“ išvysime gegužės 10 d. rungtynėse prieš Žemaitijos atstovus - Plungės „Babrungą“. Iki pasimatymo stadione!

 

Straipsnio autorius : Marius Mockus

 

Kontaktai


Viešoji įstaiga „Neptūno futbolo klubas“

Debreceno g. 37-125, Klaipėda
Tel.: +370 649 48044

El. p.: info@fcneptunas.lt

Visos teisės saugomos © FK „Neptūnas“