FK „Neptūnas“ naujienos

Apmaudus pralaimėjimas užbaigė „Neptūno“ kelionę LFF Hegelmann taurės link

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

LFF Hegelmann antrojo etapo rungtynės padovanojo tikrą futbolo fiestą stadione susirinkusiems aistruoliams, išvydusiems net 120 minučių atkaklios kovos, bei 11 metrų baudinių seriją.

Deja, bet Joninių išvakarėse vykęs mūšis klaipėdiečiams laimingai nesibaigė. Galutiniu rezultatu 10:11 bilietą į 3 taurės etapą iškovojo Plungės „Babrungo“ futbolininkai.

Rungtynių pradžioje aktyviai žaidę ir kontrolę į savo rankas perėmę žemaičiai jau 14 minutę pelnė pirmąjį įvartį. Po ilgos pozicinės atakos, aukštą perdavimą iš krašto baudos aikštelėje „uždarė“ Deimantas Kontenis. 0:1 priekyje „Babrungas“.

Klaipėdiečiai po praleisto įvarčio tinkamai sureagavo ir perėmė iniciatyvą – kūrė vieną pavojingą ataką po kitos. Krašte varžovų siaubu tapo „Neptūno“ saugas Lev Son, net keletą kartų pavojingai įsiveržęs į baudos aikštelę ir privertęs aikčioti stadione sėdinčius žiūrovus. Galiausiai šitas šturmas davė vaisių – 28 minutę rezultatas tapo lygus. Šįkart pavojus kilo dešinėje, kuomet Mariaus Papšio smūgį nesėkmingai prieš save atrėmė varžovų vartininkas, o tuo pasinaudojęs Jonas Bičkus, vos iš poros metrų nuotolio pasiuntė kamuolį į „Babrungo“ vartus. 1:1 ir vėl lygiosios!

Atstačius pusiausvyrą, „Neptūno“ futbolininkai apsukų nemažino ir iki kėlinio galo susikūrė dar keletą pavojingų epizodų, bet įvarčio pasiekti nepavyko.
Po pertraukos tendencijos nesikeitė. Keitėsi tik atakos kraštas, kuomet Lev Son atsisėdus pailsėti, reikalus į savo rankas pasiėmė dešinėje žaidęs Marius Papšys. Mariui pavyko aštriais reidais kurti progas tiek sau, tiek ir komandos draugams, bet solidžiai žaidęs varžovų vartininkas antro įvarčio iš savo vartų netraukė.
Tokiu atakuojančiu ritmu prabėgo visos 90 minučių, o vėliau dar ir 30 minučių pratęsimo laiko. Galiausiai po dviejų valandų žaidimo – rezultatas vis dar buvo 1:1.

Baudinių serija prasidėjo labai užtikrintais abiejų komandų smūgiais, nepaliekant nei menkiausių šansų varžovų vartininkams. Prie 11 metrų atžymos žygiavo vis kiti žaidėjai, bet smūgiai išliko neatremiami. Deja, bet ties dešimtuoju bandymu, „Neptūno“ baudinys buvo atremtas ir jau bemaž rankoje laikomas bilietas į kitą etapą iškeliavo į Plungę.

Įvarčiai:
14 min. D. Kontenis 0:1
28 min. J. Bičkus 1:1