FK „Neptūnas“ naujienos

Marijampolėje sugrįžti į pergalių kelią nepavyko

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Klaipėdos „Neptūnas“ pirmoje rungtynių pusėje vėl praleido du įvarčius ir antroje dalyje bandė sugrįžti į rungtynes. Kova ir pastangos buvo, noro taip pat netrūko, bet galutinio rezultato tai nedavė. Klaipėdiečiai antrą kartą iš eilės nurijo karčią piliulę, nusileisdami „Marijampolės city“ klubui rezultatu 2:1 (2:0).

Marijampolės „Marijampolė city“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 2:1 (2:0)

Įvarčiai: 5 min. I.Raštutis, 25 min. A.Brokas, 85 min. P.Juška

Įspėjimai: 72 min. K.Hiroya, 89 min. T.Kvietkauskas, 14 min. D.Bondar, 67 min. B.Goupy

Pašalinimai: 80 min. A.Ankudinovas (antra geltona kortelė)

Teisėjas: Vilius Paulauskas (Vilnius)

2022.08.19 Marijampolės sporto centro stadionas Optibet I lyga. 19 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 100

„Neptūnas“: 89.D.Komža (GK), 4.E.Matvieinko, 8.C.Odutayo (nuo 89 min. 2.E.Dusevičius), 9.B.Goupy, 11.A.Spyčius, 14.P.Juška, 19.P.Lotužys (nuo 46 min. 33.A.Ankudinovas), 23.A.Skurdelis ( nuo 72 min. 5.M.Velyvis), 26.D.Bondar, 50.D.Jurgelevičius (nuo 57 min. 90.S.Juška)

Atsarginiai: 1.E.Grudys (GK), 2.E.Dusevičius, 5.M.Velyvis, 20.A.Vilavičius, 32.I.Paulius, 33.A.Ankudinovas, 77.D.Matihin, 90.S.Juška

„Marijampolė city“: 12.G.Zenkevičius, 2.A.Dubickas, 4.H.Serbenta, 5.A.Akelis (nuo 72 min. 3.A.Lekeckas) 8.K.Hiroya, 10.F.Borges, 15.I.Raštutis, 16.Nascimento De Sousa, 17.D.Karpavičius, 20.A.Brokas ( nuo 54 min. 7.K.A.Beršta) 21.I.Tsvylka (nuo 46 min. 23.T.Kvietkauskas)

Atsarginiai: 13.N.Vaitiekūnas (GK), 3.A.Lekeckas, 7.A.K.Beršta, 9.I.Zigmantas, 11.P.Savickas, 23.T.Kvietkauskas, 24.A.Radžiūnas, 25.T.Tupčiauskas

Vyriausiasis treneris: Gedemenas Jarmalavičius

Klaipėdos „Neptūnas“ neužtikrintai pradėjo šias rungtynes ir tai padiktavo jau matytą scenarijų praėjusią savaitę Klaipėdoje. Greitas praleistas įvartis tiesiog pakeitė komandos trenerio sudarytą žaidybinį rungtynių planą.

5-ąją rungtynių minutę I.Raštutis siunčia žinutę uostamiesčio futbolininkams. „Neptūnas“ bandė kurti atakas, bet vis atsimušdavo į marijampoliečių gynybines užkardas. Įmušę įvartį varžovai užsidarė labiau prie savų vartų. Tolimi varžovų vartininko kamuolio išmušimai nuo savų vartų, vis bandė užklupti klaipėdiečius nepasiruošusius.

Įpusėjus kėliniui, varžovai surengė dar vieną pavojingą ataką. Į tai „Neptūnas“ atsakė turbūt pavojingiausiu išpuoliu pirmoje rungtynių pusėje. B.Goupy prasiveržęs kraštu, perdavė perdavimą įkertančiam komandos kapitonui A.Skurdeliui, bet visų nuostabai, situacijos išnaudoti nepavyko, neptūnietis kažkokiu mistiniu būdu į vartus nepataikė.

Ko neišnaudojome mes, išnaudojo marijampoliečiai. Apmaudžiausiai tai, jog varžovai per visą kėlinį sukūrė kelias progas, bet jas išnaudojo maksimaliai. 25-tą rungtynių minutę A.Brokas muša dar vieną įvartį ir „Neptūną“ siunčia į mažą nokdauną. Pirmoje rungtynių pusėje nei vienai komandai sukurti kažko pavojingo nebepavyko. Strigęs puolimas ir agresyvesnio žaidimo trūkumas gerokai kišo koją „Neptūnui“ iki pertraukos.

Po pertraukos klaipėdiečiai nieko nelaukdami bandė naikinti dviejų įvarčių deficitą. Treneris V.Trakys atliko keitimą, kuris išjudintų komandą. Į aikštę žengė A.Ankudinovas. Žmogus, kuriam rungtynes Marijampolėje norėtųsi pamiršti kuo greičiau, nes gavęs dvi geltonos korteles turėjo palikti komandą mažumoje.

Visą antrąjį kėlinį klaipėdiečiai kūrė progas ir spaudė varžovus prie jų vartų, bet kombinacijos ir taktikos, kaip pramušti varžovų vartus, baigdavosi varžovu sėkme. Noro daug, bet greitas įvartis, kurio reikėjo anksčiau nebuvo. Jis gal būtų perlaužęs varžovus psichologiškai, nes rungtynėms įpusėjus varžovų jėgos akivaizdžiai seko. Paguodos įvartį klaipėdiečiai pelnė 85-tą minutę. Pasižymėti galva pavyko P.Juškai.

„Neptūnas“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės. Laiko, kada liūdėti, daug nebus. Uostamiesčio futbolininkų laukia labai svarbios rungtynės kitą savaitę. Kelionė į Kėdainius ir dvikova su „Nevėžio“ ekipa.

Straipsnio autorius: Marius Mockus
Nuotrauka: Alfredas Reivytis