Naujienos

Iš sostinės su trimis taškais

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Optibet I lygoje „Neptūnas“ viešėjo sostinėje, kur susitiko su Vilniaus „Žalgirio B“ vienuolike. Po neblogo, bet nesėkmingai pasibaigusio pirmojo kėlinio, klaipėdiečiai pertraukos metu rūbinėje padarė labai rimtas išvadas ir antroje pusėje sužaidė lyg iš natų. Iš karto po pertraukos du V.Šulžickij įvarčiai išvedė komandą į priekį, o rungtynių pabaigoje pergalę daugiau nei akivaizdžiai įtvirtino B.Goupy ir D.Matihin. Pergalė rezultatu 4:1 (0:1) ir iš sostinės grįžtame geros nuotaikos. Dabar jau standartiškai statistika ir judame į trumpą rungtynių apžvalgą.

Vilniaus „Žalgiris B“ – Klaipėdos „Neptūnas“ 1:4 (1:0)

Įvarčiai: 44 min. M.Vareika, 48 min. V.Šulžickij, 49 min. V.Šulžickij, 82 min. B.Goupy, 90 min. D.Matihin

Įspėjimai: 59 min. P.Matyžonok, 84 min. D.Bondar

Teisėjas: Egidijus Amšiejus (Šiauliai)

2023.09.16 LFF stadionas Optibet 1 lygos rungtynės. 22turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 20

„Neptūnas“: 89. D.Komža (GK), 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 10.O.Dovhyi, 13.T.Jonušas, 26.D.Bondar, 29.D.Jurgelevičius, 11.A.Spyčius, 55.N.Vyzdryk, 49.K.Namnganda, 99.A.Gečas

Atsarginiai: 93.V.Tefilov (GK), 5.M.velyvis, 19.M.Ogundu, 42.J.Vaitkus, 66.V.Šulžickij, 77.D.Matihin

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

„Žalgiris B“: 70.D.Elzbergas (GK), 3.D.Aleksa, 10.G.Mikelaitis, 12.P.Žvinys, 17.M.Vareika, 41.M.Šetkus, 44.P.Matyžonok, 57.J.Stankevičius, 59.N.Semionovas, 89.O.A.Alfieri, 96.G.Jaruševičius

Atsarginiai: 1.D.Jeruševičius (GK), 6.T.Bakšys, 31.T.Kerinas, 49.T.Stakenas, 66.A.Homuth, 79.R.Doroškevičius

Treneris: Žydrūnas Grudzinskas

Klaipėdos krepšinio klubas „Neptūnas“ sezono atidarymo rungtynėse iškovojo pergalę, su kuo juos ir sveikiname.

Atsilikti nuo krepšininkų nenorėjo ir futbolininkai, nuo pirmų minučių bandė įrodinėti, kad į sostinę atvyko ne turistauti. Pirmas kėlinys nebuvo blogas. Kamuolys judėjo neblogai ir didžiąją dalį jis buvo varžovų aikštės pusėje. Po rinktinių pertraukos į komandą grįžo K.Namnganda, o startinėje sudėtyje vėl įvyko keli pakeitimai. „Neptūnas“ atakavo visomis jėgomis, žaidimas buvo greitas, bet paskutinėje atakos stadijoje vis kažko pritrūkdavo.

Bendru vaizdu aikštėje trenerių štabas labai nusivilti neturėjo, na nebent kėlinio pačia pabaiga, kurią ne pačiu skaniausiu prieskoniu pagardino M.Vareika. Jo įvartis į rūbinę užbaigė pirmą rungtynių pusę ir pertraukos metu V.Trakys su savo štabu turėjo ieškoti plano B arba kaip susigrąžinti komandai tikėjimą, kad likusios 45 minutės neliktų tik formalumas.

Nežinau, kas dėjosi rūbinėje pertraukos metu, bet po jos aikštėje „Neptūnas“ užkūrė kažką rimto. Po keitimo pasirodęs V.Šulžickij tvarkė reikalus, kaip elitinis puolėjas. Per dviejų minučių atkarpą šovė du įvarčius ir vėl grąžino uostamiesčio komandos traukinį ant bėgių, kuris ekspreso režimu jau nebesustojo iki rungtynių pabaigos.

Antrame kėlinyje viską darė greičiau, paprasčiau ir efektyviau. Jei iki pertraukos kažkur strigdavo ir pritrūkdavo sėkmės, tad antrajame kėlinyje įtampa nukrito ir galėjo ramiai žaisti savo žaidimą. Varžovams nepadėjo ir jų trenerio kvietimai grįžti į aikštelę, nes komanda po pertraukos tiesiog sugriuvo.

Rungtynių pabaiga buvo formalumas, kurį įtvirtino pirmiausiai B.Goupy, o rungtynes galutinai uždarė D.Matihin, kurio abu šio sezono apsilankymai LFF stadione neapsėjo be įvarčių.

„Neptūnas“ iš Vilniaus parsivežė dar vieną pergalę ir toliau išlieka kovoje siekiant kuo aukštesnių vietų Optibet I lygoje.

Sekančias rungtynes žaisime Klaipėdoje kitą šeštadienį. Varžovas – Panevėžio „Ekranas“. Tad iki pasimatymo stadione!

Straipsnio autorius: Marius Mockus

Nuotrauka: Alfredas Reivytis