Naujienos

Dar vienos lygiosios namuose

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Optibet I lygoje „Neptūnas“ namie su „Panevėžio B“ vienuolike pasidalino po tašką. Rungtynės buvo aktyvios, gyvos ir intriga išsilaikė iki paskutiniųjų mačo minučių. Scenarijų galėjo būti ne vienas ir ne du, bet galutinis rezultatas nuaidėjus teisėjo švilpukui užfiksavo lygybę – 2:2 (1:1) ir komandos pasidalijo po tašką. Rezultatas galbūt ne toks kokio norėjome, bet kažkuria prasme jis dėsningas.

Klaipėdos „ Neptūnas“ – Panevėžio „Panevėžys B“  2:2 (1:1)

Įvarčiai: 6 min. A.Ankudinovas, 40 min. N.Lukšys, 69 min. N.Lukšys, 80 min. H.Mehasseb (11 m. baudinys)

Įspėjimai: 32 min. I.Paulius, 45 min. E.Pompilio 77 min. R.Arboleda, 83 min. G.Žederšteimas, 90 min. K.Asamoah

Teisėjas: Irmantas Kaprašovas (Vilnius)

2023.09.06 Klaipėdos miesto centrinis stadionas Optibet 1 lygos rungtynės. 21 turo rungtynės.

Žiūrovų skaičius: 100

Neptūnas“: 89. D.Komža (GK), 7.B.Goupy, 9.M.Rusys, 10.O.Dovhyi, 13.T.Jonušas, 26.D.Bondar, 29.D.Jurgelevičius, 33.A.Ankudinovas, 55.N.Vyzdryk, 66.V.Šulžickij, 94.I.Paulius

Atsarginiai: 93.V.Tefilov (GK), 99.A.Gečas, 5.M.Velyvis, 11.A.Spyčius, 19.D.Ogundu, 23.A.Skurdelis, 35.H.Mehasseb, 42.J.Vaitkus, 77.D.Matihin

Vyriausiasis treneris: Valdas Trakys

Panevėžys B“: 12.D.Šimkevičius (GK), 5.E.Pompilio, 8.K.Bička, 10.T.Salamanavičius, 11.R.Misiūnas, 14.D.Vaičekauskas, 17.N.Lukšys, 23.E.Dzinga, 30.R.Arboleda, 77.K.Asamoah, 96.D.W.Gurrier

Atsarginiai: 1.L.Ūsas (GK), 2.I.Lukoševičius, 4.E.Puikis, 7.G.Žederšteimas, 16.K.Šonkevičius, 18.D.Gleveckas, 20.M.Malatokas

Treneris: Dainius Gleveckas

Rungtynės prasidėjo greitu „Neptūno“ tempu ir jau pirmosios atakos parodė, kad klaipėdiečiai juokauti nepasiruošę. Užtikrintai į ataką besibraunantys aikštės šeimininkai rodė didelį norą, kuris buvo apdovanotas greitu įvarčiu. Jau 6 rungtynių minutę klaipėdiečius į priekį išveda A.Ankudinovas. Komandos kapitono pareigas perėmęs žaidėjas savo statusą patvirtino labai greitai.

IMG 2117

Praleidę greita įvartį varžovai atkuto ir po šalto dušo vis dažniau pradėjo lankytis mūsų komandos aikštės pusėje. Visas rungtynes aktyvus varžovų puolėjas N.Lukšys bandė prisitaikyti, bet „Neptūno“ gynyba braškėdama apsigindavo.

V.Trakys šiose rungtynėse negalėjo remtis į Centrinės Afrikos nacionalinę komandą iškviesto ir pastarosiose dviejose rungtynėse įvarčius mušusio K.Namngandos, jo trūkumas rungtynėse tikrai pasijautė. Jį startinėje sudėtyje pakeitęs I.Paulius dirbo daug, bet pavojingiau pagrasinti varžovų vartams nesugebėjo.

Grasino kiti ir lemtingas posūkis įpusėjus kėliniui, galbūt, galėjo būti lemtingas, bet juo netapo. Baudos aikštelėje kamuolį priiminėjantį D.Bondar nugriovė varžovų žaidėjas, bet daug diskusijų sukėlęs epizodas, deja, rungtynių baigties nepakeitė. Kėliniui baigiantis „Neptūnas“ prasileido įvartį į rūbinę, o tai ir buvo lemiamas pirmos pusės akordas, po kurio komandos į rūbinę išėjo švieslentėje degant vienodiems skaičiams 1:1.

Antrą kėlinį komandos pradeda su dar didesne energija ir kuria pavojingas atakas. „Neptūnui“ trūksta energijos ir varžovai tuo naudojasi. Darbo D.Komža tikrai turi, klaipėdiečiams po pertraukos greito įvarčio pelnyti nepavyksta, kuris galėtų atstatyti psichologinę persvarą.

IMG 2119

Negana to, savo šansą puikiai išnaudoja varžovų jaunasis puolėjas N.Lukšys, kuris smeigia antrą įvartį ir siunčia „Neptūną“ į rimtą „apmąstymą“. Kažkas žaidime neveikia ir tai matydamas komandos vairininkas V.Trakys atlieka pakeitimus ieškodamas neišnaudotų resursų, kurie galėtų pagyvinti žaidimą. Resursų atrasti daug nepavyko. Po pertraukos į aikštę žengęs H.Mehasseb persvaros nesukuria, o A.Spyčius labiau pasižymi kitais dalykais.

Rungtynių pabaigoje  komandos pradeda žaisti atviromis kortomis ir scenarijų rungtynių baigčiai galime rasti labai daug. „Neptūną“ nuo pralaimėjimo greičiausiai gelbsti baudos aikštelėje atsiradusi panevėžiečio ranka, rungtynių arbitras kiek sudvejojęs visgi ryžtasi sprendimui ir rankos mostu parodo į vienuolikos metrų žymą. Prie kamuolio stojęs H.Mehasseb neklysta ir vienas prieš vieną D.Šimkevičių įveikia atstatydamas rungtynėse lygybę.

IMG 2120

Paskutinės minutės karštos, bet rezultatas nepakinta iki pat teisėjo švilpuko. Dar vienos lygiosios namie.

Sekančiose rungtynėse rugsėjo 16 d. klaipėdiečius Vilniuje ant LFF stadiono dangos egzaminuos šį sezoną jau įveiktas Vilniaus „Žalgiris B“.

Straipsnio autorius: Marius Mockus
Nuotraukos: Agnė Žilevičiūtė