FK „Neptūnas“ naujienos

„Neptūno“ snaiperių įvarčiai atnešė dar vieną pergalę klaipėdiečiams

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Karštą ir saulėtą sekmadienio vakarą Klaipėdos „Neptūno“ snaiperiai Marius Papšys ir Jonas Bičkus pergalės pamatus pastatė jau per pirmąjį rungtynių kėlinį.

Rungtynes abi komandos pradėjo gana aktyviai ir be jokios žvalgybos pabandė kuo greičiau pasiekti teigiamą rezultatą. Apsigynę nuo pirmųjų kauniečių atakų klaipėdiečiai surengė ir savąjį greitą išpuolį. Klaipėdiečių puolėjas Jonas Bičkus aplenkęs varžovų gynėją ir atsidūręs varžovų baudos aikštelėje nepagailėjo tikslaus perdavimo Mariui Papšiui, ir šis išvedė klaipėdiečius į priekį - 1:0. Vėliau pirmajame kėlinyje buvo daug kovos, pavojingų smūgių ir ne mažiau pavojingų standartinių padėčių, tačiau rezultatas nekito beveik iki pat pirmojo kėlinio pabaigos. Besibaigiant pirmajam kėliniui dar vieną savo solo reidą kairiuoju kraštu atliko Marius Papšys, suklaidinęs gynėjus pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, ir nors nuo pirmojo klaipėdiečių smūgio varžovai apsigynė, tačiau Jonas Bičkus pakartotiniu tiksliu smūgiu nepaliko jokių šansų varžovams ir komandos išėjo ilsėtis esant rezultatui 2:0.

DSC 0236 2

Antrasis kėlinys dėl ore tvyrojusi karščio vyko kiek lėtesniu tempu nei įprastai, komandos pasiekdavo viena kitos vartus, tačiau nei viena, nei kita komanda pasižymėti nesugebėjo, o finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo dar vieną, ir jau antrą paeiliui Klaipėdos „Neptūno“ pergalę „sausu“ rezultatu.

Ši labai svarbi pergalė ir iškovoti trys taškai neleido atitrūkti aukščiau esantiems turnyrinės lentelės kaimynams. Tad likus dviems turams iki LFF I lygos čempionato pirmojo rato pabaigos klaipėdiečiai pirmąjį ratą dar gali užbaigti būdami gerokai aukštesnėje turnyrinės lentelės pozicijoje.